che.prosadguru.com

Vyberte si nejlepší odrůdy kopru

odrůdy brambor: Video. Jak si vybrat nejlepší? TV Cottage

Kvetoucí kopr v zahraděDill je jedním z nejvyhledávanějších koření koření při vaření. Bez deštníku koprový lák ztratí svou chuť, a salát bez fenyklu chuti a rozptýlené na povrchu jehel není tak chutný. Z tohoto důvodu, fenykl se používá po celý rok v suché a svěží. Zvýšená poptávka po čerstvých zelených připravila půdu pro mnoho nových odrůd koprem, různé zrání časech, barvy, textury a vzhledu listů rostliny.

Uvádí odrůdy kopru

Kořen divokého fenykluPokud vezmeme v úvahu druh fenyklu, se týká deštníku je příbuzný mrkev a celer. Má sestřenici, divoký fenykl nebo pastinák, který v potravinách spotřebované kořeny, připomínající mrkev a petržel.
V důsledku chovu práce na venkově trhu jsou třída tři skupiny:

  • rané dospělosti;
  • Mid-grade;
  • pozdní zrání, ne dávat deštníky odrůdy.

Dvouleté odrůdy fenyklu se může vyvinout deštník a v kontinuální péči po celý rok, ale v krátkém létě Rusko nemohou dát semena v otevřeném terénu. To vysvětluje vysoké náklady hybridních semen.

rané odrůdy

Rostou bylinky na jaře může být rané zrání kopru. Obvykle to je propuštěn odrůd, které tvoří 4-6 listy a deštník. Patří mezi staré a nově vytvořené odrůdy kmenové horizontu, kdo je 35-40 dnů. Plody kopru se používají v medicíně a vaření.

Raná odrůda Anker

Raná odrůdy kopru AnkerNová raná odrůdy kotva podaří slunečníky a velkým množstvím světle zelené. Výtěžnost je 2-3 kg / m2, což je dobré pro raných odrůd splatnosti. Kotva může být zaseta několikrát sbírání dost mladý na greeny. Vůně této odrůdy střední intenzity.

Video: Honeysuckle. Vyberte si nejlepší odrůdy! "Leningrad obří", "Dlinnoplodnaya", "víla"

Zrání odrůdy Redoubt

Kopr odrůdy RedoubtGrade s mimořádně silným aroma. Rostlina je nízká, silná rozeta. Listí naplněné vosku. Plechové podlouhlé, dlouhé segmenty. Deštník velká, konvexní. Výnosy z jednoho čtverečního zelených 1,2 kg, v čistících prostředků deštník téměř tři kilogramy. Velmi silný stonek není menší chuť než zelené desce.

Kopr Gribovskii brzy

Mezi nejčastější raná odrůda, která se množí náletových a rostou jako plevel. Po natáčení dává rostlinám 4 listy a květinové koše produkuje po 70 dnech. Výška stonků asi 80 cm. Má trochu zelených odrůd voňavé koření, ale v červenci, že již vyvinula semen košů, které se používají při vaření při moření a solení. Hmotnost jedné instance fenyklu je 12 gramů. Plody kopru mohou dozrát po 108 dnech.Kopr Gribovský brzy

Video: Co je a co odrůdy rostlin před zimou

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Péče fenykl zeleninyPéče fenykl zeleniny
Nejlepší odrůdy bílého zelíNejlepší odrůdy bílého zelí
Kopr - po celý rok!Kopr - po celý rok!
Pojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úroduPojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úrodu
Tráva, anýzTráva, anýz
Výsadba v otevřeném terénu fenykluVýsadba v otevřeném terénu fenyklu
FenyklFenykl
Rostoucí koprRostoucí kopr
FenyklFenykl
Volba odrůdy kopruVolba odrůdy kopru
» » » Vyberte si nejlepší odrůdy kopru
© 2022 che.prosadguru.com