che.prosadguru.com

My Zigokaktus

Rostu nenáročný pokojová rostlina, rodák z Brazílie, který se stal velký vnitřní výzdoba. Rostlina patří do čeledi kaktusu, a nazval jej Zigokaktus. Tato rostlina má jiný název Vánoční kaktus a raky. Že upřímně jsem volal rak souhlasit, ale jiný ne, striktně protože jakékoliv podobnosti s kaktusem tam ...

Tato rostlina je k plochému hladké listy, drobné, špičaté na konci, možná proto, že z nich, a zavolal Zigokaktus, ale závod není pichlavý, a sladký a příjemný na dotek.

Letáky jsou vzájemně propojeny, a to dopadá ratolest, a hodně větví, zajišťujeme Bush.

Zigokaktus kvete v zimě a doba klidu na podzim to blíž do listopadu. Na své květiny kvetou podobají zvony, které jsou spojeny k sobě a tak kusy 5-8 a podél délky květiny až 8 cm.
Barva může být velmi odlišné, v mé kuchyni roste karmínově Zigokaktus skvělé, av místnosti - červená.

Video: můj první Adenium

Když Zigokaktus je v klidu, je nutné snížit teplotu trochu, ale to není velká potřeba, je důležité, aby v průběhu kvetení, a když jsou tvořeny pupeny, závod byl hojně zalévat, ale nepřehánějte to, jinak kořeny mohou hnít.

Foto Zigokaktus domů

Ale dalším důležitým faktorem při tvorbě poupat a květů, které se jen málo lidí ví, a pak si stěžují, že jejich systém není v plném květu, je to, že v době tvorby poupat a květů, Zigokaktus nemůže dotknout. To znamená, že je nemožné, aby se otáčet nebo přesouvat, byl to stav, ve kterém, v tomto a musí být tak dlouho, jak zárodku, jinak všechny květiny na podzim.

Video: Zigokaktus (Schlumberger se Decembrists, langusty). PODMÍNKY květů Decembrists

Když jsou tvořeny pupeny, poskytnout krátký květ slunečný den a nízkým teplotám, má příznivý vliv na vzdělávání ledvin.

Pokud je to možné, když je teplé počasí, je žádoucí, aby se závod na čerstvý vzduch, ale chrání ji před slunečním zářením. Slunci rostlina je jednoduché, není to tak photophilous jako ostatní kaktusy, takže během kvetení potřeba květu není příliš mnoho času na slunci v přímém slunečním světle.

Video: My pokojové rostliny, květiny! Vánoční kaktus (Decembrist)! Zatsvol !!!

Půda potřebuje směs humusu, listí a může přidat trochu písku. Vzhledem k tomu, Zigokaktus nepriveredliv, pak je velmi nemocný a ve vzácných případech, výjimky mohou být, pokud nejsou splněny optimální podmínky pro údržbu zařízení. To znamená, že špatné zavlažování, teplota nebo světelné podmínky.

Nakonec rostlina může dostat nemocný banální důvod, to prostě nezapadá do půdy, nebo se objevily moučný červ, a proto zvážit tuto změnu.

Zigokaktus foto

Kaktus může být očkováni s jinými rostlinami nebo navzájem jen v různých barvách, dostanete velmi krásná skladba, což je důvod, proč jsem se radím všem, aby Zigokaktus, že vypadá dobře v místnosti a zvedne náladu dokonale.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Druh kaktusu ve vnitřním zahradnictvíDruh kaktusu ve vnitřním zahradnictví
Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)
Botanické názvy kaktusůBotanické názvy kaktusů
Kaktusy pro pěstování domácíKaktusy pro pěstování domácí
Orchidej mezi kaktusyOrchidej mezi kaktusy
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
Epiphyllum a selenitsereusyEpiphyllum a selenitsereusy
Zigokaktus nebo neobvyklé květiny DecembristZigokaktus nebo neobvyklé květiny Decembrist
Rhipsalidopsis (hatiora nebo „velikonoční kaktus“Rhipsalidopsis (hatiora nebo „velikonoční kaktus“
Decembrist - pozdravy z BrazílieDecembrist - pozdravy z Brazílie
© 2022 che.prosadguru.com