che.prosadguru.com

Metody pro sběr zimní kopr

Video: sklizeň čerstvým koprem na zimu- (goodcook)

Ve spojení s jejich lůžek kopremNa konci léta, kdy většina plodiny již byly shromážděny a položil na skladování postele i nadále pikantní kopr. Je-li málo úsilí, a voňavé bylinky mohou být uloženy na zimu, takže v chladných dnech necítí nedostatek vitamínů nebo získat spoustu kopru ve skleníku supermarketu, vlastně vypěstované na vlastním pozemku o trávou a voňavé a užitečnější.

Video: Odlov kopr na zimu

Jediný problém zelená storage - rychlá ztráta vlhkosti. Bez použití jen pár dní, můžete použít malé triky choulostivé kopru, pak to vadne, ztrácí vůni a chuť. Jak se připravit na zimní koprem a zachovat vůni to, nepostradatelný v kuchyni koření.

Jak udržet čerstvým koprem na zimu?
Hlavním důvodem pro ztrátu šťavnatostí - tepla a vystavení světlu. Pokud dáte byliny v tmavém chladném místě, metabolické procesy v listech potlačená a kopr mohou být skladovány mnohem déle.

Video: Odlov kopr na zimu

Winter polotovar fenykl a ostatní zeleňProto umyty, vyčištěny listy zažloutlé a tvrdé stonky kopru v chladničce mohou být uloženy déle než dva nebo tři dny, a až tři týdny. K této zelené umístěné v obalech nebo nádobách uzavřených pevně a ponechána při teplotě 2-6 ° C, Pokud je to nutné, tak připraveny na zimní kopr používá pro přípravu jak teplých jídel a zeleninových salátů, herní dekorace, ryby, pečené maso.

K sáčku nebo nádoby přebytečnou vlhkost nebyla vytvořena, a kondenzát nezpůsobila hniloba kopr, před kterým se v nádobě zeleném displeji na ubrousek nebo papírový ručník zaschnout vodní kapky. Takový kopr mohou být uloženy ve formě celých větví a již nakrájený, ale v tomto případě, časy jsou sníženy.

Video: Freeze Dill / přípravky na zimu

Kromě této metody, existují i ​​další. Uložit čerstvým koprem na zimu umístěním zelené stonky do nádoby s vodou, a listí na něž se vztahuje s plastovém sáčku. Pro vytvoření trvalého vlhkost uvnitř balíčku na plechovce nebo skla pevné řetězec nebo gumičkou.

Skladování fenyklu v ledničce v papírové utěrkySvazky čerstvým koprem v chladničce může být udržována v obalovém papíru nebo do několika vrstev papírové ručníky. Čistit listy s řapíky obsushivayut a kompletně zabalené v ručníku. Jako takový, v oddělení zeleniny greeny není chřadne během 7-10 dnů, můžete prodloužit trvanlivost, navíc k umístění balíčku svazku nebo film.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Kopr vonícíKopr vonící
Nové brambory s rybami a kopremNové brambory s rybami a koprem
Zasít kopr podzimZasít kopr podzim
Letní výsadba kopruLetní výsadba kopru
Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetuRostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
Výsadba a péče o kopru v otevřeném poliVýsadba a péče o kopru v otevřeném poli
Výsadba v otevřeném terénu fenykluVýsadba v otevřeném terénu fenyklu
Keř koprKeř kopr
Rostoucí koprRostoucí kopr
Kopr vonícíKopr vonící
» » » Metody pro sběr zimní kopr
© 2022 che.prosadguru.com