che.prosadguru.com

Ověřené originální recepty pro zimní preformy kopru

Video: Dill Příprava na zimu! Skvělé způsoby, Helena,

Je na čase, aby se přípravy na zimuKopr, objevil se v evropské části Ruska na X. století, v průběhu minulého století, se stal jedním z nejoblíbenějších koření. Vyřezávané voňavé listy deštník rostlin nenahraditelné do salátů s čerstvou zeleninou, nakládaná zelenina, brambory a obilných pokrmů. Utrhl ze zahrady kopru - skvělý doplněk do masa, ryb a drůbeže.

Video: Nakládané zelená rajčata na zimní recepty tajné sklízení a konzervování

Ale co dělat v chladném období, kdy mohou krásné, ale často bez chuti greeny nalézt pouze v obchodech? Uložit na dlouhou dobu čerstvé bylinky v konvenční chladničce je problematické. Po několika dnech, to se změní na žlutou, ztrácí svůj vzhled a vůně mizí. Proto takové recepty jsou nezbytné polotovar kopr zima, kde se listy a stonky byly zmrazeny, sušené, solené nebo nakládané.
On pokračuje přijít také doma polotovaru kopr zimu. Naštěstí způsoby, jak zachovat chuť, aroma a blahodárné vlastnosti fenyklu pěstovaných na jeho lůžek, V současné době existuje mnoho.

Video: salát s okurkami. Přípravy na zimu

Jak zmrazit kopr doma?

Zmrazit malé svazky kopruPod vlivem nízkých teplot v kopru přestanou všechny životní procesy, které pomáhají chránit všechny účinné látky do listů a stonků, vůni a chuť. mrazicí techniky je jednoduchá a nevyžaduje žádnou dlouhodobou předúpravu kopru.

Video: Tomato uchování příprava na zimu

Před odchodem do mrazáku zmrazit fenykl, rostlinné suroviny:

  • promyje;
  • důkladně vysuší, poklepáváním ubrousek nebo ručník;
  • bez hrubých částí rostliny;
  • cut;
  • rozdělena určené ke zmrazení nádob nebo obalů;
  • umístí do mrazáku pro dlouhodobé skladování a následné použití.

Freeze kostky ledu s kopremVzhledem k tomu, green se rozmrazí rychleji, ale nesnáší opakované zmrazování, skladování, je lepší zvolit menší kapacitu. Dill může být zmrazeny, pevně balicí malé svazky bylin s fólií. A zjednodušit využívání zmrazených surovin, mnohé hospodyňky v domácnosti staly zimní sklizně kopru ledových kostek, jedna část obklopující zelené pikantní pro přípravu prvního jídla nebo přidáním do zdobení.

Nasekané listy jsou stanoveny ve formě ledu, se nalije malé množství vařící vody a poslán do mrazáku. Když led zamrzne, kostky posunout do paketů podle potřeby a vyjmuta z mrazáku.

Zmrazení kopru, nasekané v mixéruPro milovníky ryb a rýže pokrmy vyhovovaly různým receptem kopr přípravy na zimu. Promyje greeny půdu v ​​mixéru, přidá se k výsledné kaši trochu citrónové šťávy a pepř a koření výsledná po míchání se vlije do forem na led. V tomto případě, je přidání vody, nejčastěji není nutné, a vzniklý led má bohatou chuť, která je přenášena hotová jídla.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Rostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahraděRostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahradě
Nakládané okurkyNakládané okurky
Letní výsadba kopruLetní výsadba kopru
Kopr - po celý rok!Kopr - po celý rok!
Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetuRostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
Kopr vonícíKopr vonící
Volba půdy pro pěstování kopruVolba půdy pro pěstování kopru
Rostoucí kopru (videoRostoucí kopru (video
Použití fenyklu a škody na lidském zdravíPoužití fenyklu a škody na lidském zdraví
Rostoucí Kopr důmRostoucí Kopr dům
» » » Ověřené originální recepty pro zimní preformy kopru
© 2022 che.prosadguru.com