che.prosadguru.com

Aloe: léčbu, léčivé vlastnosti šťávy a aloe - aloe vera na vaší zahradě

Video: Zdraví Recepty z aloe. imunita

Aloe: léčbu, léčivé vlastnosti šťávy a aloe - aloe na vaši zahradu

aloe - krásná rostlina, která může být často viděn v našich domovech. Které nemají krásné květiny a lahodné plody nejsou dávat, to je však oblíbený u nás. Tajemstvím, zdá se, že ve své léčivé vlastnosti.

Aloe domácí v tropických oblastech, a to může být často vidět v Africe, a to i v zemích s suché klima. Aloe listy obsahují látky, jako je allantoin, vitamínů skupiny B, C a E a beta-karoten, který je v těle je přeměněn na vitamín C. aloe To je surovinou pro výrobu různých kosmetických přípravků, jako jsou pleťové krémy a prostředků z popálenin. ačkoli jeho olistění Může být použit bez jakéhokoliv zpracování. Jen odtrhnout kus plechu a přiložit na ránu - a hojení půjde mnohem rychleji. Aloe může zpomalit stárnutí - a proto musí být vtírá do vrásek.
Aloe - krásná pokojová rostlina

Obecně Aloe může dát květiny a ovoce, ale v našem případě se to stane velmi zřídka. Z tohoto důvodu, to je voláno agáve - podle populárních představ, kvete jednou za sto let. Aloe poskytuje mnoho výhonků a rychle roste. Bohužel, podmínky jeho zadržení, naši lidé se starají málo. Za to není sklon k němu vhodné, když budete muset odtrhnout kus plechu pro hojení ran. aloe nemusí být napojena často - jeho kořeny mohou hnít a rostlina je stále velmi ráda sluneční světlo - to je žádoucí, aby mu dát dostatek slunce.

Aloe Vera patří do rodiny asfodelievyh. Samotný název k nám přichází z arabštiny, to znamená „hořké.“ Nejznámější druhy aloe - je aloe vera, aloe vera, aloe vera mýdlo aloe zpeřené, trnové aloe, chvějící strom, tygří aloe.

Aloe - krásná pokojová rostlina

Video: Aloe obličejové vrásky

moderní lékařství platí aloe pro různé účely. To hojení ran, popálenin, zvýšené vylučování trávicích orgánů, zlepšuje funkci imunitního systému. Aloe zabíjí mikroby, jako jsou streptokoky, stafylokoky, záškrtu bacil. aloe šťáva se používá u potravin s žaludečními vředy, úplavicí, ke zlepšení odolnosti organismu k infekčním onemocněním.

Obecně platí, že není divu, že aloe volal král pokojové rostliny. To vám pomůže zbavit se mnoha zdravotních problémů. Ale pozor, se šťávou z aloe vera - lze jej použít v jakémkoliv množství pouze externě - jíst pouze s lékařský předpis. existují choroba, ve kterých je kontraindikováno užívání šťávy z aloe vera. Takže, chcete-li obnovit zdraví pomocí aloe, poraďte se s lékařem.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Vlastnosti aloeVlastnosti aloe
Aloe vera jako přírodní lékAloe vera jako přírodní lék
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Aloe - žít do sta letAloe - žít do sta let
Transplant malé aloeTransplant malé aloe
Hojení aloeHojení aloe
Aloe vera: rostlina ve vzhledu, ale neatraktivní, ale velmi užitečnýAloe vera: rostlina ve vzhledu, ale neatraktivní, ale velmi užitečný
Aloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlinaAloe je nejen krásná, ale také léčivá rostlina
Aloe listí - skladiště léčivých látekAloe listí - skladiště léčivých látek
AloeAloe
» » » Aloe: léčbu, léčivé vlastnosti šťávy a aloe - aloe vera na vaší zahradě
© 2022 che.prosadguru.com