che.prosadguru.com

Tvorba zahradní plot: návrh a výstavbu dětského hřiště na vaši zahradu

Tvorba zahradní plot: návrh a výstavbu dětského hřiště ve vaší zahradě

Video: Hřiště k výslechu! Dřevěné, sportovní, plast, domy

Zpravidla venkovském domku zahradní parcela - místo odpočinku a nabrat několik generací. Bez ohledu na to, jak přátelské setkání pod jednou střechou členy rodiny, každý z nich má svou vlastní představu o tom, jak, kde a kdy k relaxaci v přírodním prostředí. Lidé starší generace jsou více nakloněny, aby neuspěchaný procházku klidné uličce zahrady, diskutovat detaily každodenního života v zeleném altánku a mladá a energetická touží generace trávit čas v hlučné společnosti, vedle kouření ohništi. Více často než ne, Registrace zahradního areálu snížena na lámání skalky, okrasné záhony a malý prostor je dán stejný právní obyvatel statku, stejně jako všechny ostatní - naše děti. Touha, aby se zachránil fragment "jeho území" zapomínáme, že na svém území mají právo i děti, kteří pro všechny známý slogan by měl být kladen na nejlepší. ach výstavba dětského hřiště jsme buď zapomenout úplně nebo přidělit tuto důležitou otázkou je často jedním z posledních rolí.

Hrazda houpačka nebo skluzavka, někdy gumový bazén na malém kousku půdy - to je to nejlepší ze všeho, zpravidla děti mohou spolehnout. Ale místa, kde nemůžete chodit dítě víc než dost. Odešel květinový záhon, kde jsou dobře udržované květiny, sjezd na sklíčko na pravé straně, s mohutnými skalními sochami, s nímž můžete také "špatné přistání", Další živý plot, zasadil v hustém trní okolí! A kde je slibovaná svoboda volby?

Garden - souvislost mezi generacemi
Odpověď je jednoduchá. Slibovaná svoboda by měla být věnována dítěte na speciální a dobře naplánované území, jehož jméno - dětské hřiště.

přemýšlení dětské hřiště designu, budete muset vzít v úvahu několik důležitých bodů. projekt hřiště by měl převzít bezpečnostní krajinu místech k tomu určených, snadnost přístupu k ní, a výhled z terasy domu, osvětlení, atd faktory Podrobnosti - níže.

V mladém zahradě spoléhají na stínu listů nemají, takže je třeba myslet na vrchlíku zařízení, které může úspěšně hrát typ konstrukce pergoly či altány. Jsou komerčně dostupné a jsou velmi pohodlné, přenosné umělé stany různých velikostí a barev. Najít nebesy omezuje dětské hřiště nezbytné s ohledem na převládajících větrů, a pokud je to možné, sednout stromů a keřů kolem obvodu.

Garden - souvislost mezi generacemi

dětské hřiště nepokládejte na stinné straně domu, na severní straně svahu nebo údolí. Půda v tomto místě dlouhé nasycené vlhkostí a počátkem léta, je nebezpečí pro zdraví dítěte. Pokud máte v plánu umístit dětské hřiště pro velmi malé děti - budete muset vzít v úvahu vzdálenost domu a uspořádat místo co nejblíže k domu, kde to bude snazší sledovat děti hrají. Pro starší děti, můžete naplánovat více plošinu ve větší vzdálenosti (rozhodně ne vně stanice).

Garden - souvislost mezi generacemi

Pro děti od tří let mohou být nainstalovány houpačky, skluzavky, nejjednodušší sportovní vybavení. Nicméně, celá oblast nepořádek náhodně rozmístěné znamená zábava není nutná - zbavuje dítě možnost volně se pohybovat, a na druhé straně, vytváří riziko traumatické situace.

dávají originalitu dětské hřiště může, pokud je vysazen v bezprostřední blízkosti několika keřů jahodových. Může to být jedlé zimolez keře, které plody dozrávají na začátku června, rybíz, atd Tyto bobule keře během zrání bobulí hmotnosti ocení dětem chutné zralé plody.

Garden - souvislost mezi generacemi

Video: Jak vyrobit lavičky na hřiště smetí layout s rukama

Nejnápadnější je, že trávení času a úsilí o organizaci a výstavba dětského hřiště, budete překvapeni výsledky - dětské hřiště Dělá to, co do té doby nemohli udělat skalku nebo na odlehlém altán - to svede dohromady generace. Po tom všem kolem ní teď s neskrývaným potěšením sejdou prarodiče živě diskutovat s mladší rodinné struktury, jak jsou jejich vnuci zlobivé rychle roste, a jak poslušné děti byly jednou sebe.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Děti v zemi dělat na zahradě?Děti v zemi dělat na zahradě?
Jak vštípit dětem lásku pro zahraduJak vštípit dětem lásku pro zahradu
Dětský prostor v zemiDětský prostor v zemi
Zahradní nábytek v „nový řádek“: ženy - lehátka, dětský - houpačkaZahradní nábytek v „nový řádek“: ženy - lehátka, dětský - houpačka
„Vytvořit svůj vlastní krajinu“ výhradně na vaší zahradě!„Vytvořit svůj vlastní krajinu“ výhradně na vaší zahradě!
Prováděním krajinu konferenci v rámci sibiřského veletrhuProváděním krajinu konferenci v rámci sibiřského veletrhu
Letohrádek v zahraděLetohrádek v zahradě
Zbývající část územíZbývající část území
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
Altán na zahraděAltán na zahradě
» » » Tvorba zahradní plot: návrh a výstavbu dětského hřiště na vaši zahradu
© 2022 che.prosadguru.com