che.prosadguru.com

Jak se dělá aloe džus doma?

Video: Jak vařit Šťáva z Aloe

Aloe šťáva pradavnih době je ceněn pro své vynikající léčivé vlastnosti, za neocenitelnou zásobárnou vitamínů, které mohou být použity pro pokožku, vlasy, nehty a vnitřních orgánů (v malých množstvích nekoncentrovaných).

Video: Efektivní obličejová maska ​​s aloe vrásek doma. Aloe Face
Aloe šťáva shromažďovány z listů, které dosáhly délky až do 20-ti centimetrů 40kA, protože se jedná o listy je nejvíce pridatnymi další využití k vyzvednutí s jejich šťávy.

Udělat aloe šťávy doma velmi jednoduchá a nejste příliš mnoho času stráveného na proces získávání šťávy z listů. Obvykle je nejjednodušší způsob šťávy z aloe vera extrakt z jeho listů - A v páře nebo tyto stejné vrstvy. Jak jistě víte, při vaření nebo kalení, aloe nebo jakékoliv jiné rostliny (zeleninu, ovoce) šťáva přiznává, které pak sbírají.

Video: Jak špičky vlasů hladká a hydratovaná? (Okurky, aloe vera, vitamin E) Beauty KSU

Díky tomuto způsobu vaření v páře, dostaneme velmi viskózní a husté koncentrát - koncentrovaná šťáva z aloe, který se nazývá Saburo vědecké účely. Do budoucna budeme pracovat s tímto konkrétním aloe šťávy, tj s Saburo, který se rozvedl v různých přísad nebo různých poměrech, v závislosti na tom, co chceme dosáhnout, jakou drogu dostat. Vařit na dlouhou dobu, zde je příklad: obvykle koncentrovaný aloe šťáva se rozvedli v alkoholu, dimenzování. Alkohol tinktury s aloe šťávou, které používáme pouze v případě, že musíme dělat všechny druhy pleťové vody aplikované na zranění nebo opruzeniny, ale alkohol v kombinaci s aloe nikdy využívá obrovské povrch pokožky, pro různé kosmetické procedury, protože mohou spálit kůži !

Můžete si také vytvořit aloe verzi sirup. Jednoduše řečeno - budete vařit sirup z aloe. Chcete-li to provést, vyberte největší listy, malý tlak na ně, aby přišli o přímý výhled Impatiens a stal se trochu měkčí, ale ne je silně tlačit, protože dosud nemáme kaši. Pak budete muset nalít listů aloe vyčistí vodu, přidáme cukr a dusíme je na mírném ohni, dokud textuře aloe s přídavkem dalších složek nebude zvyšovat viskozitu, jako sirup. Tato inovace může již být přidány do různých kosmetických výrobků, součásti, které nereagují s aloe a pro výrobu domácí masochek nebo jiný typ léků. Kromě toho, v této formě šťávy z aloe vera vyrobené doma, jen může být použit interně nebo jej přidat do různých receptur (ano, to se stává), ale před tím, zkontrolujte, zda máte alergii na něj. V každém případě, zkontrolujte kompatibilitu s aloe šťávou, pokud jste nebyli v kontaktu s ním, protože nemůžete vědět na sto procent, jak reagovat na vaše tělo na další příchozí produkt. Velmi dobré, kdyby aloe šťáva je pro vás, protože při sirup vyrobené v domě, můžeme léčit chudokrevnost, zánět žaludku a problémy s trávicím traktu, včetně různých vnitřních zranění, ale to by bylo lepší poradit se s lékařem, zvláště pokud užíváte léky, aby nedošlo k vyvolat negativní reakci, kdy bude tradiční medicíny a farmakologické prostředky setkání s Vámi uvnitř.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Aloe - žít do sta letAloe - žít do sta let
Jak používat aloe obličeje?Jak používat aloe obličeje?
Aloe: léčbu, léčivé vlastnosti šťávy a aloe - aloe vera na vaší zahraděAloe: léčbu, léčivé vlastnosti šťávy a aloe - aloe vera na vaší zahradě
Hojení aloeHojení aloe
Nevyhýbají použití šťávy z aloe vera v ziměNevyhýbají použití šťávy z aloe vera v zimě
Aloe vera: rostlina ve vzhledu, ale neatraktivní, ale velmi užitečnýAloe vera: rostlina ve vzhledu, ale neatraktivní, ale velmi užitečný
Aloe listí - skladiště léčivých látekAloe listí - skladiště léčivých látek
Recepty aloe vera domaRecepty aloe vera doma
AloeAloe
» » » Jak se dělá aloe džus doma?
© 2022 che.prosadguru.com