che.prosadguru.com

Garden: dětský koutek

plyšová hračkadětský domekdětský domekDětský dům s visutý mostdětské hřištěDětské pískoviště v oblastiZahrada - rodinný poklad. Je předán na potomstvo jako velkou hodnotu. A děti se to líbilo, dospělí první úkol - aby se ujistil, že děti zde byly zajímavé a pohodlné.

Video: území školek a škol ošetřené proti klíšťatům

Vlastní prostor potřebný pro lidi bez ohledu na věk. Děti také by měl mít svůj vlastní prostor v zahradě, kde mohou cítit svobodní a nezávislí: hrát a běhat, nebojí se rozbít květiny matky, trávník loupeže táty nebo poškodit babička postel. A samozřejmě suverénní území Tato dětský měli usadit v souladu se zájmy, charakter, chuti a věku ne všechny děti, a konkrétním dítětem. Pro některé to bude pod širým nebem tělocvična, jiní dávají přednost tajný zahradu.

Pro ty nejmenší

Hřiště pro ty nejmenší uspokojeny daleko od domu, k oknům můžete vidět, co dítě dělá. Nejčastěji matky výběru kuchyňského okna, protože to bylo tam, že tráví většinu svého času. Ale místo musí být zřetelně viditelný ze zahrady a dítě bylo stále v nedohlednu.

Pískoviště - nepostradatelnou součástí dětských hřišť pro děti v předškolním věku. Nicméně, oni mohou být velmi rozdílné v obou velikosti a tvaru. K dispozici jsou hotové a ty, které zavřete víko. Přehrávání bude výhodnější, pokud je pískoviště hrany uspořádány lavici.
Další dva permanentní atribut hřiště - skluzavky a houpačky (kromě tradiční - hračka houpací na pružinách, houpací křesla, houpací křeslo, atd.) Je důležité přemýšlet o tom, kde získat děti stékaly po pádu z těchto zahradních atrakcí. No, jestli to je písek nebo speciální výplň, bez zranění.

A nezapomeňte na lavičce pro dospělého: Babička na pískovišti nebude příliš pohodlné.

Pro mladší žáky

Starší dětských hřišť oblek s prvky sportovního nářadí - žebřiny, bary, visí laně, různé úpravy pro horolezectví, trampolína. Kluci jako boxovací pytel, basketbal, šipky kruhu. Tento komplex se prodává ready - stačí si vybrat konfiguraci a velikost. Ale v případě, že rodiče mají čas, chuť a představivost, můžete si vytvořit své vlastní stránky. Je pravděpodobné, že děti budou podílet na jeho instalaci. Chlapci ocení komplex ve tvaru pirátské lodi s volantu nebo dřevěné auto. Můžete postavit pevnost. Dívky také přijít k radosti malého domku, kde si můžete zahrát s dcerami a matkami a tajnůstkářský se svými přáteli. Samozřejmě, že je nutné, aby ho vybavit.

Pro vývoj přirozeným potřebám vědy dítěte a vizuální učení botaniky snažit trochu školky-zahrady. To je docela zábavný proces - vidět, jak se zdá malý semínko výhonek roste keř, a pak začne kvést a nést plody. Dům u dívek může být zdobené závěsné košíky Petunia a muškáty, a další rozbít malý záhon. Stane se tak v pohádkách bratří Grimmů.

středoškoláci

Ať se vám to líbí nebo ne, ale stanoviště dospívající je lepší umístit daleko od domova. Od dospělých se cítí pohodlně mluvit s přáteli, poslechu oblíbené hudby, hra na kytaru a zároveň téměř bez narušení zbytku obyvatel zahrady. Může to být altán nebo více laviček a nízkou krb. Je důležité, aby se děti cítí v bezpečí před dospělými postojů.

Treehouse

Jedná se o speciální druh dětských zařízení. Asi každé dítě sní mít takové. To může být postaven ve větvích velkého stromu, ale pokud to není dospělý, nezoufejte. A to tím spíše, aby posílily dům na kmen a větve, je nežádoucí, neboť strom špatný, a tvrdě pracovat. Je lepší, aby ho postavit vedle stromu. Myšlenka je, že se skrývá mezi zelení. Chcete-li to provést, můžete použít další výsadbu keřů a vinné révy.

Treehouse se nachází ve značné výšce. Je přístupný lezení po schodech. To dává dobré děti, ale dospělí raději chodit na zemi. Takže děti zde cítí zcela nezávislé, aby jejich tajemství zde.

bezpečnostní předpisy

  • Všechny dětské komplexy, které jsou na prodej, zkontrolujte bezpečnost a vydá jim potvrzení. Pokud si koupit ready-made dětské hřiště, budete potřebovat pouze správně nastavit, postupujte podle pokynů. Ale s výstavbou komplexu hry na individuálním projektu bude mít dobrou přemýšlet o každém detailu.
  • Vysoké prvky dětských zařízeních by měly být vybaveny spolehlivými stráže.
  • Místa, kde můžete spadají (pod houpačky blízko švédských stěn, kolem trampolíny), budete potřebovat na pokrytí nákladů na trávník mulč nebo gumové drtě - v žádném případě ne beton a kámen!
  • Nemůžeme dovolit, aby příležitost k zachycení prstů nebo hůl někde hlavy.
  • Domy by měla mít poměrně velké dveře, aby mohla projít dospělého v případě potřeby. Dveře a okna by neměla být uzamčen zevnitř.
  • Pokud nainstalujete podmíněný houpačka, vypočítat dráhu dítěte, který je na houpačce, nemohl jsem se srazil o něčem, nebo hit děti si hrají v okolí.
  • Všechny dětská zařízení a herní prvky musí být ohnivzdorné. Pro tuto dřevěnou konstrukcí je impregnován speciálních sloučenin.
  • Stává se, že pod střechou domku děti usadit vosy. Pravidelně kontrolujte domu a neprodleně jednat.
  • Při výběru místa pro dětské hřiště je třeba vzít v úvahu nejen jeho postavení ve vztahu k oblasti domu a zahrady, ale i další parametry. Je důležité zhodnotit část osvětlení. Není nutné zajistit dětské hřiště ve stínu, ale slunce a tráví hodně času škodí. Dbejte na to, aby v blízkosti hřiště nerostla trnité a jedovatých rostlin. Je žádoucí, aby byly v blízkosti vodní nádrž, opěrné zdi, nákupní zóna.

Video: Krajinné školka "neštovice"

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Dětský pokoj pro dvojčata: jeden interiér pro dvaDětský pokoj pro dvojčata: jeden interiér pro dva
Pískoviště pro dítě ve svém webu zemiPískoviště pro dítě ve svém webu zemi
V Anglii, otevřela svůj první dětský parkV Anglii, otevřela svůj první dětský park
Dětský prostor v zemiDětský prostor v zemi
Zahradní nábytek v „nový řádek“: ženy - lehátka, dětský - houpačkaZahradní nábytek v „nový řádek“: ženy - lehátka, dětský - houpačka
Přehled dětských pokojů od restoraion hardwarePřehled dětských pokojů od restoraion hardware
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi8 Nápady pro zdobení dětský koutek v zemi
Dítěte: Tipy pro rodičeDítěte: Tipy pro rodiče
Na pozemku se nachází dětský senNa pozemku se nachází dětský sen
» » » Garden: dětský koutek
© 2022 che.prosadguru.com