che.prosadguru.com

Nechat dítě samotné: bezpečných her na místě

suchý poolKid nadšeně pomáhá v zahradě, a cítíme v pohodě: dítě před námi. Ale po 20-30 minutách se už nudí, chce hrát. Neznám ho donutit, aby pokračovala ve své práci, vybrat všechny bobule rybízu nebo plevel na záhon do konce. Dítě psychologie vyžaduje časté změny činnosti. Vytvořit několik hřišť venku. Poté, co hrál na chvíli se dítě vrátí s potěšením. Chcete-li pomoci trochu víc.

Video: Putin: Nechte děti sama, prosím!

Hřiště: kontinuální prodat

Dřevo, plast, kov - materiály, které se používají k vytvoření hřiště. Získávají odolné a vydrží dlouhou dobu. Ale je to nutné? Dítě vyroste, jeho zájmy změnily, a země zůstává nezměněna.

Video: 2014 v Soči

Myslím, nafukovací podložky zámků, které jsou nainstalovány ve veřejných parcích a na plážích? Kolem nich je vždy přeplněné s rodiči a dětmi, klesá žabky a sandály, nadšeně skákat dovnitř. Stejné hřiště existují v kompaktní formě, jsou vypočteny na dvě nebo tři děti. Jsou instalovány na vlastním pozemku. Navíc, kromě fyzické aktivity je nafukovací dětské hřiště poskytuje několik výhod:

  • vaše oči a vaše dítě bude, a všechny děti ze sousedství se.
  • pad lze sklopit a čisté, stejně jako se pohybovat na místě;
  • Je snadno se čistí s hadicí;
  • Existují stránky, různých velikostí a různých stupňů obtížnosti;
  • Po několika letech se vyčerpala svou sílu zdrojů, a to může být nahrazen jiným modelem.Při výběru modelu poznámka:

  • Maximální hmotnost, která může vydržet nafukovací hřiště - toto číslo závisí na tom, jak dlouho budete moci používat;
  • Funkčnost: komplexy mohou obsahovat trampolína, míč bazén, skluzavka, domek, bludiště, atd.

Dětské domky

Prvním impulsem rodiče - aby dům dětský vlastníma rukama. Nicméně, často rychlejší a levnější koupit ready-made dům. To může být z plastu, dřeva nebo kartonu, pevné nebo skládací. V každém případě, dům je mnohem pohodlnější levné deset tun:

  • je stabilní;
  • Má podlaha (tudíž není potřeba položit další podložky nebo přikrývky)
  • Stan horší větrání.

Dětský dům - skutečný pobočka školky. Zde si můžete dát stůl a židle, nebo dát polštář židle, aby hračky a knihy. Mít vlastní dům dá další impuls pro dítě: to může zlomit jejich vlastní vedle postele ustlat, zasadit fazole, které se rychle zapletet konstrukce. Skládací Dům je snadno složit a najít místo pro něj uložit.

měkké moduly

Tento konstruktor prvky s velkou průměrnou velikostí 30-40 cm. Výběr jednotlivých prvků dochází, může být válce, kostky, pravoúhlých hranolů a oblouky, kola a jejich měkké skluzavky, schody, houpání. V tomto případě jsou všechny moduly snadné, i dítě 2-3 let mohou nimi nakládat.

Video: Světová

Měkké moduly - skutečná spása pro rodiče, stejně jako celá řada prvků, poskytuje mnoho příležitostí. Měkkých moduly, můžete postavit dům a auto, loď, dětský nábytek, a dokonce stavět zdi. Všechny budovy budou „životní velikosti“, takže dítě je může použít.

Moduly pohodlné, protože mohou být použity v létě na ulici, a jindy - jako doma. Vnitřní výplň - pěna na vrcholu - umělá kůže kryt, který se snadno umýt mýdlem a žínku.

suchý pool

Video: The Famous Five: Rusko doufá, že olympijské zlato

Suché bazény nyní lásku dětí a jejich rodičů. Samozřejmě, že v případě, že jsou naplněny speciálními kuličkami. V době koupání dítěte všechny svaly skutečnou masáž, která podporuje správný vývoj organismu. Suchý pool ustroychiv a zcela netravmatichen.

Často náklady hotového kulového bazénu je předražené. Je snadné sestavit své vlastní ruce, s využitím stávajících položek v rezervě: pravidelný nafukovací bazén s měkkým dnem, ohrádky, stanu. Míčky na suchém bazénu prodává se samostatně - 100-200 kusů. Existuje několik variant, které se liší ve velikosti a měkkosti. Harder zvýšit svalový tonus, měkká - relaxovat.

Počet žárovek je závislá na bazénu a na věku dítěte. V případě, že dítě zvednout do náručí, neměl by se utopit. Začít s vrstvou 2-3 míče, pokud není dostatek - můžete vždy koupit více míčků.

Nepříliš dobrou zprávou pro rodiče - od kuliček bazénu tendenci rozptýlí po celém domě. A pokud máte psa, neměla odmítnout hodit koulí. Avšak vzhledem k prospěchu dítěte, tato nevýhoda může být ignorováno. S ohledem na věk, bazén může být použit již v roce 9-10 měsíců.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Děti v zemi dělat na zahradě?Děti v zemi dělat na zahradě?
Přístroj je minigolfové hřiště v místěPřístroj je minigolfové hřiště v místě
Dětský prostor v zemiDětský prostor v zemi
Jak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzyJak udělat zajímavý hřiště: nápady a mistrovské kurzy
Co dát své dítě?Co dát své dítě?
Rostoucí Kalanchoe k léčbě dětíRostoucí Kalanchoe k léčbě dětí
Jak se naučit se svými dětmi na název barvy v angličtině pomocí barev?Jak se naučit se svými dětmi na název barvy v angličtině pomocí barev?
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
I potěší !!!!!I potěší !!!!!
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
» » » Nechat dítě samotné: bezpečných her na místě
© 2022 che.prosadguru.com