che.prosadguru.com

Dětský prostor v zemi

Video: Děti houpačka pro zahradu

dětský koutek na své letní chatě v retro styluDětský dům kulatinyÚzemní plot diagram dítě zónaÚkolem rodičů - k ochraně dětí před rozmary počasí, nebezpečí, která mohou číhají při spojení s přírodou, a důsledky jejich vlastní zvědavosti.

Video: Stavební

Navrhování a zařízen naší zahradní prostor pro děti na hraní, je nutné nejen vybrat nejlepší stránky, ale také dodržovat několik jednoduchých pravidel.

videa: "Suburban odezva": Půda s geometrickými vzory na stěnách

1. Každé dítě musí být vždy v popředí. To znamená, že hřiště by měla být umístěna tak, že je zcela viditelný z oken místnosti, kde dospělí tráví většinu svého času - v kuchyni, obývací pokoj, terasa.
2. Až třicet procent z hřiště by mělo být ve stínu, protože v létě v prostředním pruhu může být docela horko. Od slunce může zakrýt jak stromů a keřů, a zdi domu, vysoký plot, různé slunečníky, markýzy, markýzy ...

3. Pokud jste v zahradě se nachází bazén nebo okrasné jezírko, že je lepší provokovat děti a izolovat svou neproniknutelnou bariéru - živého plotu, plot, tyčový plot. Dovednost zahradní architekt nebo vlastní umělecký vkus říct, jak to udělat v souladu s domácím a zahradním stylu. Nejnebezpečnější věc pro dítě - to je přítomnost hluboko v blízkosti hřiště (a ne příliš hluboko) rybník. Nicméně, toto není jediný objekt, který není žádoucí, aby se na území, kde si hrají děti.

4. Pokud nelze zajistit místo pro hraní v dolní části zahrady, daleko od silnice, potřebných ochranných rostlin: vzrostlými keři a stromy s hustým listovím. Locked gate a neustálé pozornosti dospělých bude chránit dítě z auta na příjezdové cestě rekreační obci, ale z prachu a hluku, který nezachrání.

5. Ti, kteří žijí se svými dětmi v zemi po celý rok, nebo od časného jara až do pozdního podzimu, by bylo hezké, aby se seznámili s hlavními směry větrů, které vanou ve vaší oblasti. A stejně jako prach, husté zelené plochy chránit hřiště od studeného větru.

6. Rozsah hřiště by měla být propustná. Kaluže a bláto na hlíně na hřišti - velké nepříjemnosti. Například, je možné použít speciální vodotěsnou gumový povlak. Netvoří louže a prach a špína se snadno smýt.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Dětské hřiště s jeho vlastními rukamaDětské hřiště s jeho vlastními rukama
Pískoviště pro dítě ve svém webu zemiPískoviště pro dítě ve svém webu zemi
V Anglii, otevřela svůj první dětský parkV Anglii, otevřela svůj první dětský park
Děti v zemi dělat na zahradě?Děti v zemi dělat na zahradě?
Jak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápadyJak si vyrobit vlastní dětské hřiště s vlastníma rukama: fotky a nápady
Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!Na návštěvě u přátel v zemi jako hřiště !!!
Dětské hřiště v zahraděDětské hřiště v zahradě
Hry v souladu s přírodouHry v souladu s přírodou
Našich dětí komplexNašich dětí komplex
ChlorophytumChlorophytum
» » » Dětský prostor v zemi
© 2022 che.prosadguru.com