che.prosadguru.com

Jak se připravit na zimní trávníku trávy?

Zahradničení rodinu po dobu delší než dva roky. Postaven na pozemku malého domu a trávníku představil před ním. Pro větší pohodlí a estetických důvodů nasazený trávníku trávníku trávy. V létě je to jednoduché: napájení, sekání, úklid. Ale sezóna se chýlí ke konci a předpokládané přípravě na zimní trávy. Řekni mi, co nás čeká?

Video: trávníku semena a Masterline Turfline
Mají předměstské oblasti prostě úžasné, ale velmi náročné na pracovní sílu. Jakmile se léto skončilo, shromáždili úrodu, je příprava trávníku na zimu.

  1. Výpověď zalévání. Na podzim přijde období dešťů, takže zálivkou v této době může být upuštěno. Pokud budete přistiženi při teplé podzimní dny, můžete si nalít trochu vody trávník. Nevyplňujte trávu, aby se zabránilo vytváření kaluží. Ti, kteří mají trávník není první rok, začít se připravovat na zimu od začátku září a bude pokračovat až do prvních mrazů. Aby nedošlo k zkazit trávu na úpravu trávníků nebo podmáčené půdy, mělo by to být začátek poklesu teploty, úplně zastavit zalévání. Zalévání v chladném období s sebou nese skutečnost, že tráva může stát slabý.
  2. Sekání trávníku. V podzimním období s klesající teplotou, střih trávník se provádí mnohem méně často, než je obvyklé, protože v létě je třeba sekat trávník alespoň jednou týdně. Nicméně, ještě před začátkem zimy, aby se bez tohoto postupu nemůže být, protože tráva, která nemohla být řez obmerznet a bude zasahovat do rašení nových výhonků svěží. Tráva by měla být odříznuta a nesmí přesáhnout výšku více než pět centimetrů. Koneckonců, před sněžením to bude trvat asi několik týdnů, a tráva bude moci dosáhnout asi osm cit, a to je nejlepší volbou pro zimní období pro rostliny. To vám pomůže udržet v trávě o velikosti dostatečné množství živin. Potíž je jen v tom, že skutečně neznámý přesně, když sníh padá a kolik škrty budou muset nosit to. Můžete sekat trávník příliš brzy a před chladným počasím po celou dobu znovu dorůst, zbývající bylina a prvními mrazy přicházejí náhle, bude mu nedovolí provést postup pro zimní čas. V severních částech země je nejlepší čas pro stříhání postup bude do konce září, ale jižních oblastech je vhodné sekat trávník v blízkosti polovině října. Na začátku října je čas sekat trávník uprostřed oblasti pásu. Odřezky trávy může být použit jako hnojivo na lůžko. Je nutné dát vrstvu zeminy a sněhu všechno toto kolo do vynikající hnojivo.
  3. Hnojení. Všechny rostliny, bez ohledu na místo určení vyžadovat další jídlo a trávník není výjimkou. Během podzimu hnojení zkušení zahrádkáři doporučit hnojení trávníku fosfor a draslík, které přispívají k lepšímu vzdělání kořenů, což je velmi důležité pro zimní jídlo. Ale od přívodu dusíku je odmítnout, protože to vede ke zvýšení růstu zeleně, to není vhodné před nástupem chladných pórů. Ale nezapomeňte, že dusík bude vaše tráva zelená a nádherný podzim a nebude schopen snížit odpor závodu v zimním mrazem, takže někteří zahrádkáři se nezastaví další píce dusíku v průběhu vegetačního období, a to až do mrazu. Také dobré a pohodlné použití složitých hnojiv.
  4. Provzdušňování. Tento postup je mimořádně důležitý pro průchod vody do hlubších vrstev půdy. To pomáhá chránit trávník od vzhledu kaluže, což vede ke vzniku holá místa. Je možné nejen provzdušňování trávníků na bázi písku, protože písek má vynikající drenáž. Provzdušňování proces se nejlépe provádí v dobrém počasí, čímž zvedá trávu zlepšit nasycení kořenového systému vzduchu. Provzdušňování se provádí buď perlátor nebo vidle zahrada, piercing do půdy 20 cm. Po zákroku není ve styku s trávníku trávy po dobu tří dnů.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak často k zalévání trávníku po vysetí nebo kterým?Jak často k zalévání trávníku po vysetí nebo kterým?
Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?
Jak si vybrat sekačku na trávuJak si vybrat sekačku na trávu
Jako podseyat letní trávník po ziměJako podseyat letní trávník po zimě
Výsadba semena trávníku a sekání trávy trávníkVýsadba semena trávníku a sekání trávy trávník
Z historie sekačky na trávuZ historie sekačky na trávu
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Péče o trávníkPéče o trávník
Proč žlutý trávník po sekáníProč žlutý trávník po sekání
Péče o trávníkPéče o trávník
» » » Jak se připravit na zimní trávníku trávy?
© 2022 che.prosadguru.com