che.prosadguru.com

Jak vytvořit trávník na místě, zarostlý plevelem?

Radí, jak vytvořit trávník na místě, zarostlé plevelem. Co jsou nebezpečí plevele a způsoby pro rychlé a efektivní čištění půdy z ní? Jaké materiály mohou být léčeny s půdou, takže nejsou ovlivněny v budoucnu na trávě a květiny?

Čištění půdu pro travní plevele - první věc, kterou je třeba udělat s tímto zařízením na předměstské oblasti trávníku. kultivace půdy na plevele se stává velkým problémem nejen v těch případech, kdy je trávník zasadil poprvé. Taková práce se provádí jako plánované sezónních víceletých stávajících trávníků.

Co je to nebezpečí plevele?
Weeds mohou způsobit značné škody na záhonu nebo trávník, potlačuje rozvoj hlavního rostliny nebo květiny. Plevele rychle absorbovat vlhkost, sušení půdy, a sazenice Rob živiny, které jim brání v rozvoji. Kromě toho, jako je pole svlačec, pýr a pcháč rolní produkují toxické látky, které vedou ke smrti jiných rostlin a kontaminace půdy na místě. Dokonce i úrodnou černozem, může brzy proměnit v trávníku, na kterém by bylo možné pěstovat nejskromnější v péči o květiny.

Vzhled na místě plevelů, jako jsou pole hořčice nebo velký banán může způsobit vývoj houbové choroby v rostlinách, vysazeny v záhonu. Společný pampeliška a gauč - skvělé místo k životu škůdce. Mohou trpět nejen zelený trávník, ale i zahradu se zahradou, jsou-li na svých stránkách.

To je důvod, proč byste měli vědět některá pravidla o tom, jak správně vytvořit trávník na místě, zarostlé plevelem, a způsoby čištění půdy od plevele jsou nyní považovány za nejefektivnější.

Pravidla a způsoby obdělávání půdy na plevele

V prvé řadě je třeba si uvědomit, že část trávníku, které mají být ošetřeny, a zcela očištěn od plevele před tím, než budou vysazeny plodiny. V té době, jak již zasadil semena dá rostliny nebo pletí nebo nástřikem výsledek nebude. To je nezbytné nejen k čištění povrchu půdy, ale také, aby se odstranily kořeny, pletí trávník. Na takovém půda tráva roste hustě, v průběhu času, že je schopen odolat růstu škůdců.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Trávník s vlastníma rukama. trávník zařízeníTrávník s vlastníma rukama. trávník zařízení
Maurská trávníkMaurská trávník
Jak se zbavit trávník plevelůJak se zbavit trávník plevelů
Pletí, mulčování a používání herbicidů - moderní metody kontroly plevelů v zahraděPletí, mulčování a používání herbicidů - moderní metody kontroly plevelů v zahradě
Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?Jaké nástroje jsou potřebné pro trávník?
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Jak vytvořit nový záhon bez kopání?Jak vytvořit nový záhon bez kopání?
Péče o trávníkPéče o trávník
Jak pěstovat trávník trávy plevel?Jak pěstovat trávník trávy plevel?
Jak udělat trávník v blízkosti svého domu jeden denJak udělat trávník v blízkosti svého domu jeden den
» » » Jak vytvořit trávník na místě, zarostlý plevelem?
© 2022 che.prosadguru.com