che.prosadguru.com

Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?

Video: Odstraňte jetel trávník

Chtěl bych vytvořit zelený trávník na místě, ale písčitá půda a nedostatek času na pravidelné kosení je tento úkol náročný. Možná, že je nutné vytvořit trávník na písku jetele plazivého? Bude to závod tvořit krásný zelený koberec v takových podmínkách?

Jetel je často používán k vytvoření kvetoucí zelené trávníky, jako alternativa k tradičním trávy, které dobře rostou a tvoří krásný koberec není u všech typů půd.

jetel plazivý

Výhody jetele plazivého
Clover je rozhodně lepší než jiné sekačky trávy, i když to není materiál pro klasické trávníky. Nicméně, měli byste zkoumat své pozitivní vlastnosti.

nenápadnost

Tato rostlina se cítí dobře na jakémkoliv druhu půdy, a tak vytvořit trávník bílého jetele v písku nebude těžké. Také při pěstování na pevnější půdu před výsevem se doporučuje nalít několik centimetrů písku.

estetika

Vzhledu, trávník není horší než tradiční trávník. Trojčetné listy vypadají prolamované a dekorativní a vysokorychlostní růst a velká hustota rostlin umožňuje zcela uzavřít povrch půdy. Zvláště elegantní vzhled jako trávník během kvetení, kdy se vztahuje s malými bílými květy, které přitahují včely a motýly. K dispozici jsou také miniaturní odrůdy s neobvyklým zbarvením listů, jako jsou ‚Dragons krve‘ nebo ‚purpurascens Quadrifolium‘.

Měkkost a odolnost vůči stresu

Odolné vůči pošlapání trávníky obilovin, mají tendenci být příliš tvrdý a měkký travní směsí nemůže odolat zatížení. Trávník jetele spojuje měkkost a trvanlivost. Na takové trávník je velmi příjemné chodit bos, hrát si s dětmi a jen relaxovat opalování.

Jednoduchost, minimální péče, schopnost vyhnout se nebo snížit počet řezů a aroma kvetoucí trávník pro mnohé z něj činí ideální povlak trávník. On snadno obnovuje původní tvar i po rozsáhlém dětských her, což je velmi důležité při vytváření malé dětské hřiště v zahradě.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Typy trávníkuTypy trávníku
Výzva, jak se zasadit bílý jetel trávník?Výzva, jak se zasadit bílý jetel trávník?
Historie trávníkuHistorie trávníku
Travní směs pro trávníkyTravní směs pro trávníky
Jetel luční nebo červeného jeteleJetel luční nebo červeného jetele
Jaké jsou výhody a nevýhody trávníku jetel?Jaké jsou výhody a nevýhody trávníku jetel?
Užitečné vlastnosti jeteleUžitečné vlastnosti jetele
„Maurská trávník“ vyrasit snadné„Maurská trávník“ vyrasit snadné
Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?Co je odlišný od ostatních kostřava trávníku trávy?
Péče o trávníkPéče o trávník
» » » Jak vytvořit trávník na písku jetele plazivého?
© 2022 che.prosadguru.com