che.prosadguru.com

Škůdci třešeň

Video: třešně a třešňový Processing

škůdci třešeň

Lahodné a zdravé ovoce je třešeň. Existuje poměrně málo odrůd, ale všechny z nich jsou vystaveny nemoci, stejně jako porážka různým škůdcům, které musí neustále bojovat.

Škůdci cherry ovlivňují nejen listy, výhonky, kořeny, ale také ovoce.
Jedním z nejčastějších škůdce je černá třešeň mšice, které se kroutí listy rostliny, jakož i zkrátit vrcholky mladých výhonků. Typicky, brilantní černé mšice se nachází na spodní straně listů. V rámci boje proti tomuto škůdci je metoda stříkání speciální přípravky, které by měly být realizovány na konci února, zabíjet mšic vejce.

Video: cherry nemoc

Nejvíce nepříjemné škůdce je cherry larvy much, které jsou umístěny přímo v drti z čerstvého ovoce, ničit jeho vnitřek. Vzhled tohoto škůdce na třešní je spojena s nedaleké travnaté plochy, ve kterém žije.

Poměrně zřídka ovlivňuje třešeň pilatka slizký, která ujídá listy. Centimetr black slizniční larvy konzumují pouze horní vrstvu listí, opouštějící spodní vrstvu, a list žíly. S touto hrozbou mohou být řešeny s postřikem speciálních prostředků.

Dalším škůdcem cherry slon se projevuje v podobě malých otvorů na povrchu plodu. Tyto micro female za účelem výroby vklady vajec uvnitř ovoce. Mature z vajíčka larvy jíst pryč uvnitř Cherry jam. V době sklizně larva se objeví a opouští ovoce. Proto, když se příznaky porážce tohoto škůdce ovoce musí být odstraněny předčasně a zničit.

Všechny výše uvedené a mnoho dalších škůdců třešně jsou nebezpečné, a proto je nutné provést preventivní postřik ročně.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Červivé třešně: boj s cherry flyČervivé třešně: boj s cherry fly
TřešeňTřešeň
Správné výsadbu třešně na jaře - klíč k bohatou sklizníSprávné výsadbu třešně na jaře - klíč k bohatou sklizní
Cherry ox srdceCherry ox srdce
Jak se vypořádat s třešňovou mšiceJak se vypořádat s třešňovou mšice
Jak roste třešněJak roste třešně
Rané odrůdy třešní: Zemědělská půda, Valery Chkalov, cherry MelitopolRané odrůdy třešní: Zemědělská půda, Valery Chkalov, cherry Melitopol
Třešeň v zahradnictví: výsadba a ošetřování různých odrůd třešníTřešeň v zahradnictví: výsadba a ošetřování různých odrůd třešní
Třešeň ptačí mahrovotsvetkovayaTřešeň ptačí mahrovotsvetkovaya
Nemoci třešněNemoci třešně
» » » Škůdci třešeň
© 2022 che.prosadguru.com