che.prosadguru.com

Malina Škůdci a jejich kontrola

Video: Úspěšné choroby a škůdci vremya_26_07_2012 Raspberry chorobám a škůdcům malin

malina škůdci


Jako každý z rostlin v naší zahradě, maliny může být napadena zahradních škůdců.

Video: Jarní maliny ošetření proti škůdcům / Stem karmínové fly / posypeme malinami

  • Nejobávanější z nich - jahoda, malina weevil. Má úžasnou žravost, poškozuje listy a květy rostlin. Larvy, které jsou zobrazeny přímo na pupeny a květiny rostliny, ujídat části květu, vést k jeho vysušení. Škůdci přezimují pod hrabanka. Začít bojové Weevils se nejlépe provádí před začátkem kvetení kropením napadené rostliny léky konfidor, Iskra nebo jejich analogy. Poté, co rodící malina keře je třeba sprej karbofosom.
  • Neméně poškození malina ovoce ložisková pouzdra mohou způsobit takové škůdce jako malinové malinové brouků, které jsou schopné ničit až 100% plodiny, nebo je činí nevhodnými pro prodej a zpracování. Poškozují ovoce a jíst mladé listy na keřích malin. Boj malinový brouka je postřik rostliny v nadějné řešení malathion, drogy Decis, jiskra, konfidor. Půdní přilehlé keře a uličky mezi larva zakuklí žádoucí kopat hluboko.
  • Malin komáři, nebo vyrážet Galica - docela běžné škůdce malin. Odložení larvy v praskliny v kůře mladých výhonků, larvy poškození cambium vrstvy, což vede ke zmenšení mladých výhonků. Boj klíčit Galicia potřebovat dvojnásobně postřikem rostlin roztokem malathionu a jako kopání zeminy v blízkosti keřů na jaře nebo na podzim. Zkažené výhonky potřebují mít jistotu, řezat a hořet.
  • Raspberry bud můra - malý velký motýl, larvy, které mohou plně kousat pupeny rostlin a poté zavedeny do výhonků. Vysoká pravděpodobnost usmrcení malina můra jsou staré přistání. Aby se zabránilo ničení porostů proti škůdcům je třeba vyjmout a spálit otplodonosivshie výhonky a vypálit. Je také žádoucí, při nabobtnání pupenů produkovat Nástřiky stejné přípravky jako v boji s malinovou brouka.
  • Stejné metody řízení mohou být použity v souvislosti s kmenovými památek malina, které vážně poškozují larvy stonky rostlin, které by mohly vést k jeho smrti.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Weevil škůdce jahody, maliny a jiné zahradnické plodinyWeevil škůdce jahody, maliny a jiné zahradnické plodiny
Raspberry bílá - zvláštní péči a pěstováníRaspberry bílá - zvláštní péči a pěstování
Malina lesníMalina lesní
Výsadbu malinVýsadbu malin
Prořezávání malina jarníProřezávání malina jarní
Malina Processing jaroMalina Processing jaro
Raspberry kapitál - sen zahradníkRaspberry kapitál - sen zahradník
Jak se vypořádat s weevil?Jak se vypořádat s weevil?
Pěstování malinPěstování malin
Výsadba malin na jaře - je to jenVýsadba malin na jaře - je to jen
» » » Malina Škůdci a jejich kontrola
© 2022 che.prosadguru.com