che.prosadguru.com

Zamioculcas nebo dolar strom, který roste zkušenost

Zde je strom s neobvyklým názvem rostoucí Zamioculcas jsem již několik let. Tato rostlina přitahuje hodně štěstí do domu, peněz a žen štěstí. U lidí se nazývá dolar strom.
Poprvé jsem ho viděl od kamaráda, který se rovněž podílí na pěstování květin, řekla mi o tom a já se pustil snaží mít doma. Všichni pěstitelé vědí klíčit také přijmout svou potřebu krást. Tak jsem čekal, když můj přítel se otočil a tajně roztrhal pár listů.

Doma jsem Perch ukradené listy v papírových jednorázových kelímků, v rašeliny. Chcete-li vytvořit skleníkový efekt, a přikryl jsem poháry přilnavé fólie, propíchněte několik děr v něm s párátkem. Poháry set na teplém, slunném okenním parapetu a čekal na zakořenění. Tento proces je dlouhý, budete potřebovat trpělivost. O měsíc nebo dva nebo tři listy se konečně uchytily. Asi po šesti měsících, listy se obrátil do malých výhonků. Je čas k transplantaci do hrnce. Je to velmi vhodné, aby to v jednorázových kelímků, které lze řezat a s hrouda vytáhnout rostlinu. Jako substrát pro dolar strom dobře hodí rašelina směsi, ve směsi s zahradní půdy a písku. Hrnce je lepší zvolit malý strom nemá rád hrát.


Trochu rezignaci. I když informace o této rostlině tvrdí, že má rád světlé a teplé místo, ve skutečnosti tomu tak nebylo. Jak to se pohybovalo hrnec na slunném parapetu, a do jednoho měsíce listy začaly žloutnout a spadnout. Dát do stínu, je vše v pořádku. -Li dát do slunné místnosti, pryč od přímého světla. A obecně nemají často mění své bydliště, je to velmi bolestivé, reaguje na něj. Voda ho příliš často a hojně to nestojí. Pouze tehdy, když úplně suchá předchozí zalévání. V létě má dolar strom rád žít na balkoně a dýchat čerstvý vzduch. Přesto to rádi postřik a umýt listy. Listy jsou zelené a jednou tuk. Někdy se listy objeví žlutý, důvody by mohly být několik: suchý vzduch, nedostatek zalévání, koncepty. Chcete-li krmit peníze strom, můžete si vzít na hnojivo pro kaktusy a sukulenty.
Zamioculcas když exotické rostliny, ale velmi nenáročný, trochu pozornosti, a to bude děkuji vám s jejich názory a získat peníze do vašeho domova. Oni říkají, že to je přilákat měnu, ve které chcete vytvořit vazbu na strom bankovku.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Zamioculcas (dolar strom: péče domaZamioculcas (dolar strom: péče doma
Peníze strom (Crassula: péče domaPeníze strom (Crassula: péče doma
Záchrana peněz stromuZáchrana peněz stromu
Oh, pokud nechcete volat chamaedorea, eh?Oh, pokud nechcete volat chamaedorea, eh?
Způsoby šíření Zamioculcas domaZpůsoby šíření Zamioculcas doma
Rozmnožování orchidejí domaRozmnožování orchidejí doma
Zanzibar, známý také jako Zamioculcas aka dolaru stromuZanzibar, známý také jako Zamioculcas aka dolaru stromu
ČekalČekal
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Můj škodlivý strom, ale neuvěřitelně oblíbený !!Můj škodlivý strom, ale neuvěřitelně oblíbený !!
» » » Zamioculcas nebo dolar strom, který roste zkušenost
© 2022 che.prosadguru.com