che.prosadguru.com

Red kaktus v důsledku mutací

Video: Orchideje 1. června 2016 poté, co hormonu. mast - výsledek

Video: AliveMax. Naše výsledky. [AliveMax Rusko]

Co je to zázrak - červený kaktus? Tento druh kaktusu je schopen vyvolat obdiv i těch lidí, kteří nevidí nic zvláštního a krásné v běžném kaktusu.




Red kaktus ve světě trochu a jsou důsledkem mutací. Červená kaktusu neobsahuje chlorofyl, v uvedeném pořadí, resp mutovaný kaktusu barva je určena jinými pigmenty, v našem případě se jedná o červené barvivo. Není tajemstvím, že chlorofyl dodává zelenou barvu na rostliny, je také pro ně životně důležitý.

Jako živé červeného kaktusu bez chlorofylu? V žádném případě, protože in vivo red kaktus nevidí, to neexistuje. Našel pouze naroubován s holí-podnož obdrží všechny potřebné látky pro normální život.

Video: Sada pro kreativitu pro děti Obrazy z písku dětské tvořivosti Sada pro dětskou tvorbu

Red Cactus rychle zahyne, pokud není vštípit do jiného kaktusu. Jediný způsob, jak se bude moci růst. Ve skutečnosti sazenice non-chlorofylu objevují neustále v semenech mnoha kaktusů a v případě, že se postříkají, že je možné získat barevné kaktusy. To bylo v Japonsku odhadoval očkovat mutanta kaktusy a pak začal dělat tak po celém světě.

Poprvé, když se červená kaktus byly velmi drahé, ale nyní mohou být nalezeny v každém květinářství. Red kaktus absolutně vybíraví rostliny, protože nechtějí nic, který je vyžadován jinou barvu - bez slunce, žádné světlo, žádná vlhkost. Hlavní věc je dobrý pocit podnož. Červené kaktusy mají trny, jsou malé a velmi elegantní.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Prostředky podle kaktusuProstředky podle kaktusu
Gymnocalycium mihanovichiiGymnocalycium mihanovichii
Odrůd kaktusůOdrůd kaktusů
Květovaný I kaktusKvětovaný I kaktus
Parazhenie kaktus pavouk miteParazhenie kaktus pavouk mite
Když vidíte kaktus květ?Když vidíte kaktus květ?
Cactus Echinopsis - květCactus Echinopsis - květ
Mezi nejčastější typy vnitřní kaktusuMezi nejčastější typy vnitřní kaktusu
Kvetoucí kaktus parodieKvetoucí kaktus parodie
K kaktus rozkvetlK kaktus rozkvetl
» » » Red kaktus v důsledku mutací
© 2022 che.prosadguru.com