che.prosadguru.com

Odvodnění a rozpadající půdu

Při přípravě půdy pro výsadbu sazenic adenium, apeloval na květinářství v blízkosti domu v domnění, že preobresti perlit, vermikulit a kokobriket nijak složité. To, co jsem naivní .... v mých vopos přítomnost těchto výrobků v prodejně Blondinestoglamurnoe zázrak (není nic osobního, jsem velmi blond)) někdy život je velmi užitečné) Odpověď ... Nabízíme k prodeji pouze v tuzemsku vyrobené zboží Další dotazy zmizely samy od sebe. Musel jsem jít do svého ráje uložení vaší zahrady tím, že koupí v pořádku, po přečtení a sledoval zbytek bohatství, rozhodl jsem se s vámi podělit. Ktomuto může být užitečné, a kdo se podělí o své recepty půdu.

Video: 4 hodiny vzdouvání půdy, je-li to nutné odvodnění?

  • A tak kypřidlo.
  • Perlit, sterilní, vysoušedlo (ne tolik půda je příliš suchý), nezhoršuje, může být použita pro klíčení a zakořenění, půda, ve které je perlit přidán do porézní, vzduch. Si můžete koupit v květinářství.  • Vermikulit se používá pro kypření je velmi vlhkosti kapacita (absorbuje velké množství vody a pomalu uvolňuje jej kořeny rostlin), takže přidáním vermikulit pozor na zalévání. Obsahuje užitečné pro rostliny draslík, hořčík, vápník, křemík, hliník, železo a postupně se jim dává kořeny rasteniya.Takzhe udržuje teplo v půdě. To může být také použit jako základní nátěr pro řízky a setí semen. Preobresti může být v květinářství.
  • Malý betonový blok. Můžete přidat do půdy, nebo použít jako dekoraci povrchu půdy (půda není rozrušený, ne příliš horká, a vlhkost odpaří pomaleji). Může být použit jako drenáž (pro malé hrnce)
  • Charcoal. Používá se jako antiseptikum (prach posypte plátky nebo poškození rostlin) dobovlyaet uhlí kusy do země, půda není kvést. Pokud je půda dost překvapivé množství uhlí, nalijeme rostlina je téměř nemožné, nebo spíše rostlina je jednodušší přežít, pokud je zaplaven. Můžete si koupit v obchodě, nebo pomocí uhlíky z ohně.
  • Polystyrenové kuličky. Používá se pouze jako desintegrační půdy jako neabsorpční, v tomto pořadí, a nedávají. Nevstupayut v reakci, jsou sterilní. Vynikající netralny prášek do pečiva. Probresti může být jako v květinářství a na stavebním trhu.
  • kanalizace
  • Velký betonový blok. Používá se jako odtok (není ochladí a ochlazuje kořeny rostlin), dále se používá pro zlepšení vlhkosti (jak se absorbuje vodu) nalít betonový blok v zásobníku, se přidá voda, aby se máčet v sobě, odtok přebytečné vody (opuštění vody, že příjmy až do poloviny granulí) a na vršek keramzitu květináče. Hrnce neměli dotýkat vodu !!!
  • Kousky cihel, pěny, velké kusy uhlí, glinynyh střepy hrnců, to vše může být použit jako drenáž. Mořské kameny a suť nemůže být použit jako drenáž, protože jsou chlazeny a mohou poškodit kořeny rostlin.

Video: Land drenáž problém. Geologie vlastních rukou

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Moje první zkušenost s zakořenění fíkus !!!Moje první zkušenost s zakořenění fíkus !!!
O vrtošivé dáma, 8. březnaO vrtošivé dáma, 8. března
Rostoucí Seed z YuccaRostoucí Seed z Yucca
Perlit: charakteristika a využití v zahradnictvíPerlit: charakteristika a využití v zahradnictví
My setí adenyataMy setí adenyata
Alej pionsAlej pions
Jak transplantovat sukulenty pokojJak transplantovat sukulenty pokoj
Nakonec jsem se odvážil!Nakonec jsem se odvážil!
I uspíšit sdíletI uspíšit sdílet
PerlitPerlit
» » » Odvodnění a rozpadající půdu
© 2022 che.prosadguru.com