che.prosadguru.com

Kaktusy rostliny s jehlami

Video: Jak krásné kvetoucí kaktusy

Jak se říká, kaktusy - rostliny s jehlami. Doma mám 3 kaktus, a všichni jsou odlišné. Kaktus je můj vkus, je to proto, že i při minimální péči, kterou mohou potěšit svého pána mnohem více než ostatní rostliny. Obecně platí, že každý může pěstovat kaktusy, pokud to neporušuje základní pravidla. Ve stavu zrychleného růstu, kaktusy jsou v jarním a letním období. A v zimě a na podzim proudí do takzvaného režimu spánku.
Mimochodem, velmi dobrá, transplantovány kaktusy, když jste si koupili. kaktusy půda by měla sestávat z jedné části promytého písku, a z jedné části licí směsi. Pokud zjistíte, že vaše kaktus neroste, takže Půda by měla být opět změnila !!!
Kaktusy potřebují velmi malé množství vodního jen 1 zavlažovací měsíčně. Vzhledem k tomu, když jsem zašel příliš daleko s zalévání a můj kaktus prostě zvadlých. Velmi dobrý způsob, jak zjistit, zda kaktus potřebuje vodu: Vložte obyčejnou tužku na spodní části půdy, a pokud je mokrá, se neodváží být napojena jako půda musí být suchý.
Více kaktus je povinen přijímat sluneční světlo po celý den. Pokud váš kaktusu objevily hnědé a žluté skvrny, pak je stále příliš mnoho světla. Pro vyřešení tohoto problému, jen místo kaktus v místě, které emituje méně světla.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Zalévat kaktusyZalévat kaktusy
Jak pěstovat kaktus ze semenJak pěstovat kaktus ze semen
Kaktusy pokoj v květinářstvíKaktusy pokoj v květinářství
Jak pečovat o kaktusyJak pečovat o kaktusy
Jak pečovat o kaktusy doma?Jak pečovat o kaktusy doma?
Přesazení kaktus by měly být prováděny v ziměPřesazení kaktus by měly být prováděny v zimě
Kaktus desert - moje pichlavý mazlíčkyKaktus desert - moje pichlavý mazlíčky
Jak zalévat kaktusy v zimě?Jak zalévat kaktusy v zimě?
Jak jsem rostla kaktus!Jak jsem rostla kaktus!
Kaktusy rostou od samotného semeneKaktusy rostou od samotného semene
» » » Kaktusy rostliny s jehlami
© 2022 che.prosadguru.com