che.prosadguru.com

Monotypický rod Zamioculcas Plant

Tato rostlina je velmi vhodný pro naše byty, kde ústřední topení v bytech vytváří suchost vzduchu v blízkosti pouště. Kromě toho rostlina Zamioculcas velmi nenáročný. To může zapomenout na vodu, snáší plné slunce a málo stínu, který je dostatečně široký sortiment temperatur.Zamiakulkas nemusíte sprej, i sprej a nepřináší žádnou škodu Zamioculcas. Odpověď na otázku: Jak pečovat o Zamioculcas? Jednoduchý - Zamioculcas miluje teplé, jasné světlo, velmi mírnou zálivku. Nemá rád vlhkost, zejména při nižších teplotách, takže zalévání Zamioculcas v létě by měla být dokončena sušení hliněné kómatu, ale v zimě není větší než 1-2 krát za měsíc.
Nejlepší místo v bytě pro Zamioculcas parapet na jih okna, ale to není chřadne, a na severní straně. Nicméně, s tímto uspořádáním, listy rostliny bude o něco menší a voda v tomto případě by mělo být mnohem méně. Letní květina Zamioculcas dobře přivést na balkon.
U všech Zamioculcas v půdě je také žádné zvláštní požadavky. Země v hrnci může být jakákoliv, a to nejen jíl (můžete mít hotovou směs zeminy pro kaktusy), ale je nutná dobrá drenáž.
Zamioculcas roste pomalu, tak časté přesazování není nutné, ale stále zakořeněný v naplnit celý prostor banku, pro transplantaci Zamioculcas do většího objemu je velmi žádoucí. Když přesazování vědomí - hlízy nemají moc jít hluboko do země. Měly by být na povrchu lehce viditelné.
Zamiakulkas krmivo hnojivo pro kaktusy a sukulenty, že během vegetačního období pouze jednou za měsíc velmi opatrní. Je lepší krmit všechno, než překrmovat. Během období vegetačního klidu v zimě krmivu není nutné.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
FotografieFotografie
Oblíbená květina ZamioculcasOblíbená květina Zamioculcas
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
ZamioculcasZamioculcas
Zamioculcas listy žloutnouZamioculcas listy žloutnou
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
Zamioculcas - pozoruhodné rostlinyZamioculcas - pozoruhodné rostliny
Zamioculcas: péče a některé funkceZamioculcas: péče a některé funkce
» » » Monotypický rod Zamioculcas Plant
© 2022 che.prosadguru.com