che.prosadguru.com

Schlumberger

Video: Dekabrist

Schlumberger Gertner, Schlumbergera gaertneriSchlumberger zkrácený, Schlumbergera truncatustyp zařízení

bylinný

rodina

Kaktusy (Cactacaea)

Dekorativní a užitkové vlastnosti

dekorativnotsvetuschie

půda

odvodněné, neutrální, specializující se na zem

půdní vlhkost


mírně vlhký

životnost

Video: Schlumberger

trvalka

osvětlení

polostín, rozptyl sluneční paprsky

rozmnožování

výstřižky

část

pokojové rostliny

Pokud uslyšíte o kaktusy, které rostou na stromech, tak to asi je o Decembrists. Brazilci nazývají tyto rostliny vánoční kaktus, protože kvetou tam ve výšce léta na Vánoce. Poté, co v Evropě, domorodci státu Rio de Janeiro nechtěli změnit zvyk a pokračovat kvete ve stejnou dobu, v prosinci, kdy na severní polokouli zima. Pro tento účel se nazývají Decembrists.

botanický název Schlumberger (Schlumbergera) Rod byl pojmenován po francouzské kolektoru Frederic Schlumberger kaktusy. Někdy se můžete stále vidět a zastaralé Zigokaktus (Zygocactus) nebo Epiphyllym (Epiphyllum).

Tento nízký lesní kaktusy s kloubovým stonky, spojeny dohromady v řetězci. Na koncích výhonků se objeví dlinnotrubchatye často asymetrické květiny.

Kolébkou původních epifytické rostliny - horské lesy v Brazílii. A i když navenek jsou velmi podobné jejich protějšky ježily s trny, z hlediska botaniky jsou jen kaktusy. To jsou jen některé z mnoha rodina vybrala život v pralese a v průběhu evoluce se změnila svůj vzhled. Koneckonců, pod stromy, světlo je podstatně menší než pod širým nebem, a vlhkost v tropické džungle mnohem více než v poušti. A jako rezerva voda do budoucna nepotřebují, a musíte chytit světlo, pak jejich stonky stanou plochá a rozvětvené. Ale stále zůstává ve skutečnosti, sukulenty, Decembrists snadno vydržely sucho a malý.

jsou nejbližší příbuzní Schlumberger Rhipsalis (Rhipsalis), Květiny, které nálevky nebo hvězdicovité objeví po celé délce segmentů, a to nejen na koncích.

DOPORUČENÍ PRO PÉČI

Zalévání v létě a během kvetení hojně v mírném klidu.

Chorobám a škůdcům - Fusarium, Phytophthora a fitium, spider roztočů, škodlivý hmyz.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)
Schlumbergera nebo DecembristsSchlumbergera nebo Decembrists
Orchidej mezi kaktusyOrchidej mezi kaktusy
RhipsalidopsisRhipsalidopsis
Údržba květinových Schlumberger - začátečníci prostředí v důsledkuÚdržba květinových Schlumberger - začátečníci prostředí v důsledku
Dekabrist-Schlumberger: údržba a péčeDekabrist-Schlumberger: údržba a péče
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
Vánoční kaktusVánoční kaktus
Rostoucí Schlumberger nebo jak pomoci jejich „Decembrists“ barveníRostoucí Schlumberger nebo jak pomoci jejich „Decembrists“ barvení
Schlumberger (DecembristSchlumberger (Decembrist
© 2022 che.prosadguru.com