che.prosadguru.com

Jak pěstovat kopru v domácnosti

Video: Jak pěstovat fenykl doma! ! Kopr na okenní parapet! Part 1

Kdyby tam byl nápad růst kopr - okamžitě přistoupit k jeho realizaci, as koprem v domácí kuchyni určitě neublíží a bude vždy po ruce, takže nemají nejvíce nevhodnou dobu běžet na trh nebo do obchodu, aby si ji koupili.

Video: Jak zasadit kopru

Vzhledem k tomu, kopr se odkazuje na zelenou, pak výsadbou je třeba v prvním měsíci na jaře, kdy počasí je právě začíná zajistit přistání. Doma mnohem snazší vytvářet příznivé podmínky pro pěstování, než například v otevřeném terénu.
Vysazené fenyklu semena, která se uchytila ​​velmi rychle, pokud použijete správnou techniku ​​a školení normálně postarat se o ně v průběhu celého období. Pro výběr semen fenyklu pravdu, nevěnují pozornost na některé nekroucené značku nebo odrůdy, nýbrž zůstat na osvědčeném letech materiálu, který se používá mnoho matek a babiček, roste ve vaší zahradě. Tady jsou nějakým způsobem prostě není největší náladový, aby vše, co se může stát kolem.

Pro kopru a jeho kultivace konvenční půdy plodné dokonale zapadají do domácnosti, které lze nalézt v každém obchodě, a to komplexní směsi, že většina kvalitativní, na rozdíl od mnoha jiných. V souladu s tím je nutné připravit a pot k výsadbě, budou semena, která zveřejněny později.

Na dně hrnce je vždy stanoveno drenážní vrstvu, ale vrstva na horní straně již zavedla směs půdy, pak se stejnou, téměř na vrcholu, trochu fenyklu semen a půdní substráty jsou uzavřeny, jako světle prostěradlo dát. Můžete si dát semena, takže v procesu růstu, které tvoří krásné postele, spíše než rozptýlené a rozptýleny na malé ploše paprsků. Za prvé, tak mnohem jednodušší starat se o později, po vyklíčení na kopru, a budete mít možnost, aby co nejvíce kopru prasnici, distribuovat a péče o ně, uvidíte, že jednotné plodiny kvalitativně růst než chaotická.

Zpravidla první výhonky fenykl lze vidět brzy - 12. den po zasetí. Aktivně se bude projevovat v případě, že jste doma, pomocí přídavného světelného zdroje - jako jsou zářivky, které urychlí metabolické procesy v zasetých semen a mladé sazenice objevily učinit pokrok rozezněly třikrát rychleji.

Kromě světla, jak jsme viděli, kopr zbožňuje aktivní, ale měřené zalévání. Pokud jste saturovat vlhkost půdy, aniž by jej naplnit také uvidíte, že fenykl pocítí blahodárný prostředí a budete za to vděčný. Čas od času, pokud prostory nejsou žádné návrhy a změny teploty, je možné uchýlit se k postřiku rostlin, pokud již máte svazky kopru však léčbu vlhkosti z pistole a neměla by být velmi aktivní. Jak bude perfektně hnojení komplexní NPK hnojiva, které nemají dělat příliš často, ale vychovávat je, ujistěte se, že kopr bylo snadno pěstovat, a ty pak jeho pěkné k jídlu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Rostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahraděRostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahradě
Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetuRostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
Pojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úroduPojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úrodu
Jak pěstovat dobré kopr pouzdro?Jak pěstovat dobré kopr pouzdro?
Výsadba a péče o kopru v otevřeném poliVýsadba a péče o kopru v otevřeném poli
Výsadba v otevřeném terénu fenykluVýsadba v otevřeném terénu fenyklu
Keř koprKeř kopr
Tipy - Jak pěstovat kopru v domácnostiTipy - Jak pěstovat kopru v domácnosti
Volba půdy pro pěstování kopruVolba půdy pro pěstování kopru
FenyklFenykl
» » » Jak pěstovat kopru v domácnosti
© 2022 che.prosadguru.com