che.prosadguru.com

Tajemství pěstování rajčat doma

Video: Tajemství pěstování rajčat doma, část 2

rajčata

Pěstování rajčat v domácnosti, to znamená, že v malých krabiček a květináčích na balkoně nebo dokonce na parapetu v poslední době stal jedním z nejpopulárnějších „místnosti“ zahradničení. To není překvapivé, protože vlastní mini-lůžka, takže si můžete vychutnat svůj vlastní pěstují rajčata, a to i bez dovolenou či vnitřní pole. A získat skutečně dobrá sklizeň pomůže jednoduchých tajemství pěstování rajčat v interiéru.

Video: Tajemství pěstování rajčat doma. Část 3: vysadit sazenice rajčat
Samozřejmě, že ne všechny odrůdy rajčat jsou vhodné pro pěstování ve sklenících a dostatečný prostor je omezený vzhledem k impozantní velikosti keře. Tou nejlepší volbou pro pěstování domácí jsou kompaktní odrůdy této plodiny, například Linda, Balkon zázrak, De Baran, bílá výplň. Pokračujte v tomto seznamu mohou být velmi dlouhé a prakticky v každém obchodě existuje značné množství osiva těchto odrůd rajčat.

Navíc, zvláštní pozornost by měla být věnována umístění „dvorku“. Rajčata jsou velmi tepla a slunce-milovat rostliny, takže hrnce s nimi má nejlepší předpoklady na oken nebo balkonů, které čelí jih, a tak získat co nejvíce slunečního světla. Další velmi důležitou podmínkou pro normální vývoj rostlin - správná teplota. Maximální výnos rajčat se může získat tak, že roste při teplotě 20-25 stupňů. Je to také stojí za úvahu, že tato kultura může nejlépe cítí v mírně kyselé hlinité nebo písčité půdy. To je možná hlavní tajemství rajčatové pěstování, s přihlédnutím k tomu, že můžete získat dobrou úrodu ze svého mini-zahrady.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Rajče „cherry žlutá“ - vysoké výnosy a brzo splatnostRajče „cherry žlutá“ - vysoké výnosy a brzo splatnost
Pěstování rajčat v domě: zahrady na balkoně nebo okenním parapetuPěstování rajčat v domě: zahrady na balkoně nebo okenním parapetu
Výsadbu rajčatVýsadbu rajčat
Krok za krokem výsadbu rajčat ve videu pomoci růst třešeňKrok za krokem výsadbu rajčat ve videu pomoci růst třešeň
Jak usnadnit pěstování rajčat v otevřeném terénu?Jak usnadnit pěstování rajčat v otevřeném terénu?
Efektivní Výsadba rajčat ve skleníkuEfektivní Výsadba rajčat ve skleníku
Umístěte rybu pod sazenice rajčat!Umístěte rybu pod sazenice rajčat!
Rajče-zeleninová hlavní chataRajče-zeleninová hlavní chata
Rajče Pink Giant a jeho kultivaceRajče Pink Giant a jeho kultivace
Správné výsadbu rajčata v otevřeném terénuSprávné výsadbu rajčata v otevřeném terénu
» » » Tajemství pěstování rajčat doma
© 2022 che.prosadguru.com