che.prosadguru.com

Efektivní Výsadba rajčat ve skleníku

Výsadba rajčata ve skleníku

Pěstování rajčat v jejich vlastním prostředí vyžaduje splnění určitých podmínek. Mnoho lidí, zejména v oblastech s ne příliš dlouhý a horkém letním období, rajčata byly pěstovány ve sklenících. Koneckonců, to je uzavřen před účinky nepříznivých povětrnostních podmínek v místnosti umožňuje získat dobrou úrodu rajčat.

Video: rajčata ve skleníku: výsadba, pasynkovanie, podvazky, zdobící

Ale výsadba rajčata ve skleníku má své nuance. sazenice rajčat se nejlépe zasazeny ve skleníku v první nebo druhé dekádě května. V tomto okamžiku se noční teplota je stále poměrně nízká, a v odpoledních hodinách teploměr může zvednout není vyšší. V takových načasování přistání rajčat ve skleníku, neobodimo to utáhnout druhé tenké vrstvy, která vytváří další podmínky pro vytvoření požadovaných teplotních a vlhkostních podmínek. Vrchní fólie mohou být odstraněny na začátku června, se zřízením dostatečně teplé teploty v noci.
Dalších osobennoytyu skleníky určené pro pěstování rajčat by měly být vysílání. v případě, že vzduch je ucpaný a příliš vlhké, sazenice rajčat, nicméně, jak dospělé rostliny mohou zemřít.

Video: Výsadba rajčata ve skleníku. (05/13/16)

Lůžka pro sazenice rajčat dělají podél skleníku, jejich počet závisí na šířce. sami postele pro pěstování rajčat je nejvhodnější dělat 80 centimetrů široká. Tak pozorováno rajče výsadby vzor pro lepší výtěžek a šířku u lůžka, která se zpracovávají.

Pozemek pro skleníkových rajčat by měly být připraveny tři dny před výsadbou. Měla by být plodný, non-závažné. Kromě toho, k prevenci onemocnění, země může být přístřešek s teplou vodou (50-60 °) s manganistanu draselného (1 g. Na 1 litr vody), nebo použít speciální formulace.

Samozřejmě, že to je nejlepší zasadit sazenice nebolshog velikost, ale pokud z nějakého důvodu rostla příliš natažené, je třeba pohřbít přistání.

Velkoplodé a hybridní odrůdy jsou zasazeny ve vzdálenosti 50-60 cm od sebe.

Video: Výsadba rajčata ve skleníku

Hodně štěstí!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Rajčata a papriky ve skleníkuRajčata a papriky ve skleníku
Rostoucí rajčata ve skleníkuRostoucí rajčata ve skleníku
Jak jsem rostla do skleníku, rajčat a okurekJak jsem rostla do skleníku, rajčat a okurek
Semenáčky přistání rajčat ve skleníkuSemenáčky přistání rajčat ve skleníku
Podvazkové rajčata ve skleníkuPodvazkové rajčata ve skleníku
Péče o rajčat ve skleníkuPéče o rajčat ve skleníku
Přistávací rajčat ve skleníkuPřistávací rajčat ve skleníku
Odrůdy rajčat pro skleníkyOdrůdy rajčat pro skleníky
Správné výsadbu rajčata v otevřeném terénuSprávné výsadbu rajčata v otevřeném terénu
Podívejte se na pěstování rajčat ve skleníku na videu - a to lépe!Podívejte se na pěstování rajčat ve skleníku na videu - a to lépe!
» » » Efektivní Výsadba rajčat ve skleníku
© 2022 che.prosadguru.com