che.prosadguru.com

Jak usnadnit pěstování rajčat v otevřeném terénu?

rajčata

Pěstování rajčat v otevřeném poli - proces je časově náročné a vyžaduje dodržování mnoho z pravidel a jemnosti. Tato kultura je velmi náročná na úrovni světla a dostatečně silná vystaveny všechny druhy chorob a škůdců, což značně komplikuje péči o ni. Avšak pěstování rajčat může být převedena na otevřeném prostranství v poskytování jednoduchý proces, pokud se budete řídit několika jednoduchými pravidly.

Video: Pěstování rajčat v otevřeném poli. Moje první zkušenost MNOGOMAMA

sazenice rajčat by měly být vysazeny ne dříve než na konci května - začátkem června. Tato zelenina nemá rád kyselou půdu, takže je žádoucí vybrat místo, které se v poslední sezóně byly provedeny kompost popel a vápno. V tomto případě je velmi žádoucí, aby rajčata předchůdci byla nějaká kultura, kromě brambor. Je také velmi důležité, aby za normálních podmínek pro rostliny půda prohřeje, takže je třeba umístit sazenice, takže mezi sebou Bush v řadě byla nejméně třicet centimetrů místa.

Další péče o rajčat je pravidelné čištění plochy plevelů s cílem zajistit kontakt se zemí dostatečné množství slunečního světla, a v důsledku toho jeho normální zahřívání. Plody této zeleniny není nalil příliš rychle, takže je třeba pravidelně zalévat rajčata, ale kousek po kousku (podmáčené půdě, stejně jako příliš suché pro tuto zhoubnou kultury). Středně- a velkoplodých rajčat také nutné odstranit další květenství a pasynkovanii formirovke, ale můžete to udělat, aniž by tyto postupy pro rostoucí malé-rodil odrůd.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Péče o rajčat ve skleníkuPéče o rajčat ve skleníku
Přistávací rajčat ve skleníkuPřistávací rajčat ve skleníku
Odrůd rajčat na otevřeném poliOdrůd rajčat na otevřeném poli
Správné výsadbu rajčata v otevřeném terénuSprávné výsadbu rajčata v otevřeném terénu
Rané odrůdy rajčatRané odrůdy rajčat
Rajče chalupník a jiné odrůdyRajče chalupník a jiné odrůdy
Odrůd rajčat na otevřeném poliOdrůd rajčat na otevřeném poli
Kdy zasadit rajčata v otevřeném poli?Kdy zasadit rajčata v otevřeném poli?
Sazenice Správné výsadbu rajčatSazenice Správné výsadbu rajčat
Kdy zasadit rajčata v otevřeném poli?Kdy zasadit rajčata v otevřeném poli?
» » » Jak usnadnit pěstování rajčat v otevřeném terénu?
© 2022 che.prosadguru.com