che.prosadguru.com

Jaký je použití čerstvého ananasu k lidskému tělu

Svěžím šťavnaté ananas buničina obsahuje velké množství vitamínů a minerálůExotické berry ananas se pěstuje na Havaji, Brazílii, Indii, v oblastech, kde tropické klima umožňuje pěstovat ananasy. V Rusku jsme adaptovány na růst ananasu jednotlivé fanoušky jako exotické. Ananas je bylina z rodiny bromeliads. On pichlavý stonky a masité, dlouhé, pilovité listy. Výhody ananasu je biologické a chemické složení buničiny.

Video: meloun Vlastnosti - výhody a poškozuje

Co je užitečné ananas

Ananas velká koncentrace vitaminu CBig bobule složení komplexu, s povinným hřebenu ostnatými listy z vrcholu, je milován po celém světě. V tropických zemích, se pěstuje na ploše stejné velikosti banánů a citrusové plantáže. V zimě, exotické ovoce, dezert je často žádoucí v rodinách s vysokým hmotný blahobyt, a ujistěte se, že prezentovat v slavnostního menu jakékoliv rodiny.

Video: tinktura ze zázvoru. Výhody zázvoru pro tělo
V zimě není tolik ekologické výrobky, šetří vitamin C ve vysokých koncentracích. Člověk ji může dostat jen z vnějšku, na rozdíl od zvířat. Ananas je zásobárnou mnoha užitečných prvků. Ve stejnou kalorickou obsah produktu je pouze 50 kalorií, což naznačuje, že jejich dietní.

Ananas buničiny na 85% vody85% ananas se skládá z vody. To je to, co je obsaženo ve složení ananasu:

 • vitamíny B, C, PP, A;
 • minerální látky představují celkem 0,3%, pokud jde o obsahu popela;
 • sacharidů část sacharidů 11,8%;
 • organické kyseliny a biologicky aktivních látek 1%;
 • 1% vlákniny.

Přeložen do malých dávek látek, které vyžadují člověka, je to úplně lékárna. Takže, co je užitečné ananas?

ananas pěstováníJe třeba poznamenat, že akce z čerstvého ovoce, je mnohem účinnější než tepelně zpracované nebo konzervování. Proto považujeme za použití tropického ovoce v podobě čerstvého ovoce:

 1. Cenný produkt je přítomnost v něm bromelainu, který je součástí komplexu proteolytických enzymů. Jedná se o přírodní spalovač tuků, ale látka je přítomna pouze v čerstvém výrobku. Stravitelné a bromelain působí půst. Proto je použití ananasu efektivně v izolaci, jako svačinu.
 2. Přítomnost šoku dávky vitaminu C, ve spojení s bromelainu posiluje imunitní systém a pomáhá bojovat proti zánětlivé procesy vyplývající.
 3. Ananas užitečná pro pacienty s hypertenzí, kteří mají problémy v oběhovém systému a odchylky v srdci. Tady, aktivní pomoc poskytuje látky, které jsou obsažené v ananasu. toto draslíku a hořčíku, jakož i organických složek, že ředění krve, což eliminuje nebezpečí sraženin, čistých nádob z cholesterolu plaků.
 4. Jako profylaktické ananasu použitelné ve problémů s rakovinou bylo zjištěno, že má molekulu schopnou blokovat rakovinných buněk protein v dřeňové produktu.
 5. V jednom z ananasu část obsahuje polovinu denní dávky manganu, vzácný prvek v rostlinných potravinách.
 6. Použití ananas zlepšuje náladu, podporuje produkci serotoninu, který vytváří pocit sytosti, ve spojení s nízkokalorické čerstvého ananasu, podporuje hubnutí. To je zvláště efektivní, že souběžné spalování tuku, zrychluje metabolismus a náladu zlepšit.
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak pěstovat ananas pěstování ananasu v domácích podmínkáchJak pěstovat ananas pěstování ananasu v domácích podmínkách
Jíst ananas doma nejen o svátcíchJíst ananas doma nejen o svátcích
Jak si vybrat a uložení čerstvého ananasuJak si vybrat a uložení čerstvého ananasu
Výhody ananasu pro zdravý životVýhody ananasu pro zdravý život
Indoor grow ananasIndoor grow ananas
Tipů, jak pěstovat ananas domuTipů, jak pěstovat ananas domu
Jak ušetřit na ananasJak ušetřit na ananas
Jak si vybrat tabulku zralé a sladké ananasJak si vybrat tabulku zralé a sladké ananas
Jak pěstovat ananas v našich zeměpisných šířkáchJak pěstovat ananas v našich zeměpisných šířkách
Ananas champaka- můj exotickéAnanas champaka- můj exotické
» » » Jaký je použití čerstvého ananasu k lidskému tělu
© 2022 che.prosadguru.com