che.prosadguru.com

Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetu

Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetu

Každá země má své vlastní oblíbené koření a není tajemstvím, že je kopr a petržel pro nás. Aniž by tato dvojice nemůže dělat první nádobí, které jsou přítomny v téměř celý druhý a salátů. Kromě své dobré chuti, kopr a petržel jsou velmi zdravé.

Rostoucí kopr a petržel nevyžaduje speciální znalosti, byliny mohou být pěstovány nejen v regionu, ale i v květináčích. Pro výsadbu semen by měly být použity čerstvé, před ne více než dva roky.

kopr

Kopr není strach z chladného počasí, to klíčí i při poměrně nízkých teplotách. Před výsadbou semena kopru je žádoucí, aby máčet v teplé vodě, stimuluje jejich růst. Dill je potřebují dobré osvětlení. Plodin je žádoucí, aby zahuštění na greeny mohl plně rozvinout.

petržel

Pozemek v určeném prostoru pod petrželkou by měly být pečlivě chmýří a hydratují. Její semena jsou velmi malé a špatně klíčí v drsné, suché půdy. Je důležité, aby se zabránilo vzniku plevelů a suché krusty. Petržel potřebuje další oblékání organických a minerálních hnojiv (2 krát během vegetačního období).

Rostoucí kopr a petržel na parapetu

Semena rostlin mohou být zelené v obvyklých květináče (s výhodou keramiky), jako půdní zemlesmes použití. Semen fenyklu a petrželkou by měly být namočené ve vodě a pak nechte zaschnout a teprve pak závod. Po vyklíčení řídnout petržel. Zelení napojena jednou za dva dny, sprej čas od času. V období od listopadu do února setí potřebovat další vysvětlení (od 8 hodin do 12 - 13 hodin), z nedostatku světla se rostliny stávají pomalý, kopr ztrácí svou chuť.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Stejně tak je petržel semenaStejně tak je petržel semena
Jak zasít petrželJak zasít petržel
Petržel kořenová a jeho kultivacePetržel kořenová a jeho kultivace
Rostoucí petrželRostoucí petržel
Proč žluté petržel na zahradě?Proč žluté petržel na zahradě?
Petržel odrůdy a jejich pěstováníPetržel odrůdy a jejich pěstování
Rosteme petrželRosteme petržel
Peří cibulí a petrželkou na parapetuPeří cibulí a petrželkou na parapetu
Kopr vonícíKopr vonící
Rostoucí kopru (videoRostoucí kopru (video
» » » Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
© 2022 che.prosadguru.com