che.prosadguru.com

Nejlepší odrůdy fenyklu na greeny

Nejlepší Mid-grade

Tyto odrůdy stonky ve srovnání s dřívějšími typy kopru objevují 5-10 dní později. Ale keře tvoří velké listy, které zvyšuje výnos. K dispozici je nejen zelené, ale také slunečníky a semena, které se používají jako koření. Přidělit takové populární odrůdy:

  • Lesnogorodsky kopr
  • Obilnolistvenny kopr
  • hustý kopr

Lesnogorodsky kopr. Tato odrůda se vyznačuje tím, že na podzim můžete nasbíral, a to navzdory skutečnosti, že tvorba semen. To kopr přináší velkou sklizeň, nebojí různých chorob a škůdců pro něj.

Video: Jak pěstovat načechraný Ill

Odborníci zdůraznil, že tento druh vyniká vysoký obsah vitamínu C. Je třeba poznamenat, že zeleň roste velký, vyzařuje příjemné aroma.
Obilnolistvenny kopr. Tato odrůda může být skladován po dlouhou dobu, je zdůrazněna schopnost keře, tmavá zeleň. Fenykl se často pěstují na prodej, protože má dobrou prezentaci. Používá se čerstvé, solené a nakládané. Mnozí zahrádkáři nejsou jen zasadil toto

Nejlepší odrůdy pozdního zrání

Existují odrůdy, které nejsou dozrávají v průběhu letního období. Ale stojí krásu zeleně, ideální pro pěstování v domě na okenním parapetu. Mezi nejoblíbenější odrůdy jsou zaznamenány:

  • aligátor
  • Kibray
  • kopr

Kopr raná odrůda

Alligator. Tato odrůda ocení zejména domácí zahradníky. je doporučeno růst ty, kteří chtějí získat velkou úrodu. To je způsobeno tím, že nemůžete utrhnout byliny po celou sezónu. Zeleň má namodralý tón. deštníky vzdělávání probíhá na konci léta.

Kibray. Získal velkou popularitu této značky. To přitahuje šíři listoví, která vysílá nádhernou vůni. V této podobě velkých kopru zásuvky, která sahá až do výšky 40 cm. Listy jsou zelené, má malý zheltinku. Na zrání došlo včas, je třeba provést včasnou výsadbu, který zahrnuje postel filmu.

Dill. Kolébkou této odrůdy se považuje Holland. Ale to stalo se populární po celém světě. Výhody fenyklu se za to, že vydává příjemnou vůni bylin, okázalost, a to se snadno množí. Tato odrůda může růst v jakémkoli prostředí. deštník formace nastane pozdě. Delší doba může sbírat voňavé bylinky, jako kopr roste ne rychle. Na vrcholu pouzdra může dosáhnout více než 1,5 m. Dill se používá nejen pro lidskou spotřebu. Používá se pro výzdoba.

Takže existuje mnoho druhů kopru. Ale vzhledem k tomu preference zahradník, můžete učinit správné rozhodnutí.

Videa pěstování různých druhů kopru:

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Letní výsadba kopruLetní výsadba kopru
Kopr - po celý rok!Kopr - po celý rok!
Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetuRostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
Jak pěstovat dobré kopr pouzdro?Jak pěstovat dobré kopr pouzdro?
Výsadba v otevřeném terénu fenykluVýsadba v otevřeném terénu fenyklu
Kopr páchnoucíKopr páchnoucí
Keř koprKeř kopr
Tipy - Jak pěstovat kopru v domácnostiTipy - Jak pěstovat kopru v domácnosti
Kopr vonícíKopr vonící
Jak roste šťavnaté a nadýchaný koprJak roste šťavnaté a nadýchaný kopr
» » » Nejlepší odrůdy fenyklu na greeny
© 2022 che.prosadguru.com