che.prosadguru.com

Kopr vonící - doplňkem každé misky

Video: salát greeny. Salát ze zelených

kopr

S příchodem jara se naše tělo začne intenzivně požadovat vitamíny a minerální látky, které mohou dát čerstvé ovoce zeleniny a bylinek. Ale pokud před první sklizní, a to i nejčasnější zelenina ještě daleko, pak například kopr vonící, lze snadno pěstuje v malých květináčích přímo na okenní parapet.

Video: Kingovy sladké rajčata na zimu

Kopr spider - je perfektním doplňkem k jakémukoliv jídlu. Zejména chutné a zdravé pokrmy jsou získány za prvé, že kopru dává zvláštní chuť a mimořádně krásný vzhled. Snítky kopru snadno přidány do jakékoliv salát, maso a ryby, a přesto je svěží ozdobou každého stolu. Kopr se používá pro zachování a nakládané zeleniny, na marinování.
Pěstovat kopr vonící vánek. Dost na to, jakmile půda je dobře zahřeje a po druhém týdnu, můžete snadno špetka off listy kopru přidat do salátů zasít semena v hrnci nebo na zahradě.

Video: sýrový hub smetanovou omáčkou

Pro tento druh zeleně je na teplo a slunce velmi důležitá, a to zejména na jaře. Je to jednoletá rostlina, ale fenyklu semena mohou být zaseta na vlastní pěst. Pro příští rok, z níž rostliny rostou.

Kopr prioberel velmi populární v lidové medicíně, zejména při léčbě střevních onemocnění. malé děti velmi užitečné kopr Vodička v prvních měsících života, jak se zbavit křeče a nadýmání. Kopr se používá jako antiseptikum pro zlepšení chuti k jídlu, stimulace mléčné žlázy.

Video: vitamin obohacený na jaře? Saláty!

Dill může být sušené nebo zmrazené pro použití v zimě, kdy není žádná zeleň, a tělo potřebuje a vůně bylin a chutí.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Kopr výsadbu a péči v otevřeném poliKopr výsadbu a péči v otevřeném poli
Kopr vonícíKopr vonící
Zasít kopr podzimZasít kopr podzim
Rostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahraděRostoucí kopr semínko, vitamíny a esenciální AIF kopr - kopr do vaší zahradě
Jak zasadit salát na posteli?Jak zasadit salát na posteli?
Salát z mladých zeleniny a vejciSalát z mladých zeleniny a vejci
Letní výsadba kopruLetní výsadba kopru
Rostoucí kopr a petržel na místě a parapetuRostoucí kopr a petržel na místě a parapetu
Pojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úroduPojďme zjistit, proč žluté kopr a co dělat, aby zachránit úrodu
Keř koprKeř kopr
» » » Kopr vonící - doplňkem každé misky
© 2022 che.prosadguru.com