che.prosadguru.com

Výsadba rajčat v zemi

Výsadba rajčat v zemi

Každý zahradník ví, že tam jsou odrůdy, které jsou vhodné pouze pro pěstování ve skleníku, a jsou i druhy, které mohou být pěstovány v otevřeném terénu, například, De Baran, Černý princ, Mazarin, na trhu-2 Král, Sanka. Sazenice jen takové odrůdy jsou zasazeny v otevřeném terénu, nebo nemají čas dozrát rajčata za sezónu. Výsadba rajčat v zemi se provádí při zápisu ze hrozbou nočních mrazů. Ale jen v případě, je lepší mít po ruce pokrývající materiál ke krytí rostlin, pokud mráz ještě nestalo.

Lůžka jsou u rajčat ve slunné závětrné místo. Týden před výsadbou měly by být hnojiva a způsob k dezinfekci půdy se slabým roztokem síranu měďnatého. Aby přistání výsadbu jámy ve vzdálenosti asi 0,5 m od sebe. V každém otvoru je nutné, aby přistání o kilogram humusu, a lžíce dřevěného popela a superfosfát. Většina zahrádkářů praktikující pěstování rajčat v otevřeném terénu, opouštějící závod v poloze vleže na zádech a zasypalo takže nadzemní část byla stále v podzemí. V tomto případě se semenáčky lépe přizpůsobeny.

Hojně zalévat sazenice na výsadbu, pak to není napojena po dobu deseti dnů. Je dobře zakořeněné a stoupá během této doby. Nyní je možné přivázat, napojena a štípnutí. Na jihu naší země a v jiných zemích s poměrně teplým klimatem, cvičil a výsadby v zemi nonseedlings způsobem. Chcete-li to v časných stádiích výsevu semen do hloubky 3-4 cm, a pak se o ně postarat jak pro běžné sazenice, probírky, ale ne snášet.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Přesazení rajčata: 8 užitečných filmyPřesazení rajčata: 8 užitečných filmy
Semenáčky přistání rajčat ve skleníkuSemenáčky přistání rajčat ve skleníku
Náhodný experiment s rajčatyNáhodný experiment s rajčaty
Efektivní Výsadba rajčat ve skleníkuEfektivní Výsadba rajčat ve skleníku
Rajče gin - skvělá volba pro venkovní použitíRajče gin - skvělá volba pro venkovní použití
Péče o rajčat ve skleníkuPéče o rajčat ve skleníku
Přistávací rajčat ve skleníkuPřistávací rajčat ve skleníku
Správné výsadbu rajčata v otevřeném terénuSprávné výsadbu rajčata v otevřeném terénu
Rané odrůdy rajčatRané odrůdy rajčat
Půda pro rajčata, jak by mělo být?Půda pro rajčata, jak by mělo být?
» » » Výsadba rajčat v zemi
© 2022 che.prosadguru.com