che.prosadguru.com

Péče Decembrist

342b1e416810342b1e416810post-41.757-1267667469123

Krátká zimní dny, kdy vánice zuřící za oknem, okenní parapety na mnoha známých Decembrist květů - květ péče, které budeme diskutovat, je rozhdestvennik. Tato rostlina je oblíbená z mnoha jasných květů a snadnou údržbu.

Decembrist, květina, ošetřování a rozmnožování.

Tato rostlina je původem z Brazílie a patří do kaktusu lesa. Jeho skutečné jméno Zigokaktus (Schlumberger). Zigokaktus dobře roste ve světlých parapety, ale nemůže tolerovat přímým slunečním světlem. Někdy se otáčí tak, že rostlina byla tvořena rovnoměrně ze všech stran. Nicméně, během kvetení, nemůžete dotknout Zigokaktus, jinak se resetuje poupata.
Zálivka by měla být s mírou, se zabránilo nadměrnému vysoušení půdy a podmáčené. V období aktivního růstu lze nastříkat teplou vodou. V letních měsících si můžete udělat Zigokaktus na zahradě, ale vždy ve stínu. S nástupem chlazení Zigokaktus recyklovat na teplém místě. Ke konci listopadu - začátku prosince Zigokaktus začíná kvést. Po odkvětu, závod uzavřít v chladné místnosti a nechal tam až do jara.
Propagace je řízkováním Decembrist kteří sušených pár dní a pak se udržují.
Během kvetení, rostlina by měla být umístěna na jižní okno, chráněn před přímým slunečním světlem. Nepohybujte závod ve vztahu ke slunci, jako květina rychle shodit všechny pohárky. Land směs by měla být volná a snadná. Základní složky: keramzit, rašeliník, rašelina, obohacené v organické půdy. Decembrist - květ péče, který nebude mít svůj čas a úsilí. Nyní pokračovat diskutovat přímo s péčí a chovem tohoto závodu.

Dekabrist květ péče a rozmnožování.

Rozhdestvennik množí roubováním nebo řízky. Druhá metoda je nejčastější, z matky rostlina zdobené kmenové části. Jsou ponechány několik dní v místnosti s mírnou vlhkostí a pak zasadil ve vlhké půdě. Řízky zakořenit rychle rozhdestvennika. Odborníci doporučují může zahrnovat zařízení pro intenzivnější růst. Objem hrnce by neměla výrazně vyšší než objem kořenového systému rostliny. Nezapomeňte, že určité místo v hrnci trvá odvodnění. Nezbytné repot závod v březnu nebo v dubnu každé 3-4 roky.

Rozhdestvennik od začátku října do konce listopadu je v klidu. Během této doby se teplota v místnosti by neměla být vyšší než 20 stupňů Celsia. Zalévání rostlin je třeba jednou týdně. Od druhé poloviny listopadu rozhdestvennik musejí být ošetřeny, a zalévány každý druhý den. Od vzniku pupenů a během kvetení zalévání musí být pravidelné a hojné, a teplota v místnosti je asi 30 stupňů Celsia. Suchý vzduch může způsobit, že se závod bude obnovit všechny buňky. Péče rozhdestvennikom v tomto období musí být obzvláště opatrní. Zalévání rostlin pouze s teplou vodou. Rozhdestvennik miluje vodu, ale hojné zalévání může rychle hnít.

Živí rostliny by měly být od června do října, speciální tekuté hnojivo. Po kvetoucí rostlina je vyčerpán, změnit jej na tmavém místě a výrazně snížit zálivku.

V zimním období, aby se zvýšila doba trvání denního světla a intenzity světla, je nutné nainstalovat umělé osvětlení zařízení. K tomuto účelu jsou vhodné zářivky.

Nesprávná péče o rostliny může vést k tomu, co je v banku zavedutsya parazitů. Mealy bug kolonizuje kořeny a listy rostlin, a v krátkém čase ho zničí. Rostlina je třeba sprej karbofosom nebo mýdlový roztok.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Péče DecembristPéče Decembrist
Transplantace Decembrist nebo rozhdestvennikaTransplantace Decembrist nebo rozhdestvennika
Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)
Pokojová rostlina Decembrist - jeden z mála kvetoucí v ziměPokojová rostlina Decembrist - jeden z mála kvetoucí v zimě
Orchidej mezi kaktusyOrchidej mezi kaktusy
Dekabrist domaDekabrist doma
My ZigokaktusMy Zigokaktus
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
Zigokaktus nebo neobvyklé květiny DecembristZigokaktus nebo neobvyklé květiny Decembrist
Decembrist - pozdravy z BrazílieDecembrist - pozdravy z Brazílie
© 2022 che.prosadguru.com