che.prosadguru.com

Vertimek

účel:

Vertimek - návod k použitípříprava Vertimek - insekticid, který se používá k ochraně rostlin (květinových plodin, ovoce, zeleniny, citrusů, bobulové) z horníků, roztoči, třásněnka a jiných škůdců.

action:

Hlavní složkou přípravku je abamektinu, který proniká listy a zajišťuje dlouhodobou ochranu rostlin proti klíšťatům a jiným škůdcům. Vertimek škůdce způsobující paralýzu, neschopnost k jídlu, a proto smrt. Lék působí jako kontakt, a přes střeva (hlavně).

Nezpůsobuje odpor, pokud budete postupovat podle doporučení výrobce pro užívání této drogy. Aby se snížilo riziko rezistence při použití Vertimeka, výrobce doporučuje pro přepnutí jeho použití se zpracováním dalších léků. Výskyt fytotoxicity chybí, pokud budete postupovat podle pokynů pro užívání této drogy.

Návod k použití:
Chcete-li použít Vertimeka areál při prvním zjištění škůdců. Je-li škůdce je zanedbatelná, pro ochranu rostlin, pouze jedno ošetření. Re-léčba se provádí jeden týden po první, pokud je to nutné. Třetí - stejným způsobem. Sprej by měly být zcela smáčení listy tak, že lék není kape na zem. Roztok by měl být použit během několika hodin. Po ukončení práce s produktem je třeba umýt postřikovače.

V krytém zahradnictví Vertimek použity v boji proti třásněnky. Tok účinné látky - 5 ml na 10 litrů vody. Průtok léku postřikem proti roztočům - Vertimeka 2,5-3 ml do 10 litrů vody. Rostlina byla nastříkána a pokryt polyethylenovou fólií, která se odstraní, ne dříve než 24 hodin.

Bezpečnostní opatření:

Vertimek nebezpečné látky (a 2. třídy nebezpečnosti).

Vertimek toxické pro ptáky a je vysoce toxický pro ryby, vodní organismy, včely a užitečný hmyz. By neměly vstupovat drogu a její rezidua v vodních zdrojů. Vertimeka vyhnout se pádu do krmiva pro zvířata nebo potraviny.

Ošetřování rostlin ve večerních hodinách nebo v noci v klidném počasí. Používejte ochranné rukavice, masky, ochranný oděv a brýle. Nepijte, kouřit nebo jíst Při manipulaci s přípravkem. Na konci práce umýt ruce mýdlem a obličej, vypláchnout ústa.

Video: PROKLEYM, VRG - nemilosrdný škůdce, s jemnými entomophages

První pomoc:

V případě otravy lék, vyhledejte lékařskou pomoc Po poskytnutí první pomoci.

V případě, že lék dostane na kůži - opláchněte velkým množstvím vody a mýdla. Nepřetržitě oplachujte oči tekoucí vodou, pokud by výrobek jich dosáhnout. Při požití Vertimeka - pít dva až tři šálky vody s aktivním uhlím (1 g na 1 kg tělesné uhlí) a vyvolat zvracení.

Léčba je symptomatická. Je vhodné konzultovat toxikologické centrum.

Video: okurku ZPRACOVÁNÍ klíšťata

skladování:

Uchovávat lék musí dosah dětí a zvířat suchu při teplotě v rozmezí od -15 do +30 stupňů. Neskladovat společně s léky a potraviny. Pracovní roztok se nesmí skladovat. Nelze míchat Vertimek s jinými drogami, jsou-li použity na farmě. Prázdné kontejnery nejsou zlikvidovány a spáleny, kde je to povoleno. Nedovolte, aby kouř do plic. Nepoužívejte nádoby pro jiné účely.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
IntavirIntavir
Nissoran - návod k použití, spotřeba, doporučení, jak se zbavit klíštěteNissoran - návod k použití, spotřeba, doporučení, jak se zbavit klíštěte
MukhoedMukhoed
AkaricidyAkaricidy
BankoleBankole
AkhtarAkhtar
LyufoksLyufoks
BiotlinBiotlin
TanrekTanrek
SanmaytSanmayt
© 2022 che.prosadguru.com