che.prosadguru.com

Oberon

Video: Warframe: Review of Oberon

účel:

Oberon - návod k použitíOberon - insectoacaricide kontaktní akce, které jsou určeny k boji molice a roztoči.

action:

Spiromesifen - účinná látka ve složení Oberon, což zpomaluje rozvoj mladých škůdců a snižuje možnost rozmnožování u dospělých, ovlivňující trávicí systém. Při interakci s jinými léky nevyvolává odpor. Droga může proniknout do tkáně rostlin. Draví roztoči a užitečný hmyz nejsou ovlivněny Oberon.

Návod k použití:

3 mililitry Oberon se zředí malým množstvím vody, načež se pracovní objem roztoku se upraví na 10 litrů. Vzniklý roztok se nastříká na obou stranách listů velmi opatrně.

Video: Minecraft hraní: OBERON # 1: nouzové přistání!




Postřik Oberon třeba střídal se zpracováním jiných drog. Oberon ošetřeny každých 10 dní, ale ne více než 4 krát. Ochranný účinek léku trvá 3-4 týdny.

Vlastnosti:

Léčba Oberon by měla být zahájena bez čekání na hromadného ničení škůdců rostlin. S průměrným a silnému porážky Oberon by měl být kombinován s léčivy, jejichž cílem je bojovat s dospělými, as Oberon je navržen tak, aby v boji proti nymf a larev. Až do 50% vajec je možno sterilizovat.

Video: Warframe přepracovává: Oberon, posvátné Guardian

V prvních dnech po ošetření je velmi obtížné posoudit míru úmrtnosti nymf molice, protože se nepohybují po léčbě. účinnost zpracování lze hodnotit až po čtyřech až sedmi dnů.

kompatibilita:

Při použití Oberon s jinými léky, je třeba předem zkontrolovat jejich kompatibilitu, když Oberon a je kompatibilní s téměř všemi fungicidů, insekticidů a růstových stimulátorů, s výjimkou těch, které mají zásaditou reakci.

Video: Warframe Profile - Oberon

Bezpečnostní opatření:

Oberon - mírně nebezpečná látka, je třetí třídy nebezpečnosti.

Je nezbytné zajistit, aby lék nedostal do vodních toků, odpadních vod a nebyla použita na okolovodoomnyh území.

zpracovatelské závody by měly být prováděny s použitím osobních ochranných prostředků: respirátor, rukavice, pláště, brýle. Je zakázáno jíst, pít a kouřit při práci s přípravou, stejně jako hotový výrobek na pánvi používán ve vaření a stravování. Na konci práce nezbytné vypláchnout ústa mýdlem a umyjte ruce a obličej.

skladování:

Oberon je třeba mít na dosah zvířat a dětí. Nesmí skladovat spolu s Food and Drug Administration.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
ApolloApollo
IntavirIntavir
TopasTopas
Problém s streptokarpusyProblém s streptokarpusy
TetováníTetování
Adenium kvetoucí na mé okno!Adenium kvetoucí na mé okno!
AkaricidyAkaricidy
BankoleBankole
KonfidantKonfidant
AkhtarAkhtar
© 2022 che.prosadguru.com