che.prosadguru.com

Konfidant

účel:

konfidantKonfidant - systémový insekticid kontakt traktu akce, které jsou určeny k boji proti velkému počtu jak sání a žvýkání škůdci.

Vlastnosti:

Droga patří neonikotinoidního, který má kontaktní systém a enterosolventní účinek, má nízkou průtokovou rychlostí, bez obav z vysokých teplot, má šestitýdenní doba ochranného účinku, a nezanechává žádné stopy na povrchu rostliny - to vše je velmi účinný lék.

Návod k použití:

Požadované množství přípravku se zředí v malém množství vody, načež se přidá voda, roztok se upraví na požadovanou koncentraci.

V 1 litru vody se v následujícím přípravy: kontrola šváby - 2,5 ml, komáří larvy - 0,45 ml, mravenci a štěnice - 1,25 ml, proti dospělcům komáry a blechy - 0,625 ml a 50 ml Konfidanta muset vypořádat s imago mouchy.
Při zpracování povrchu, který absorbuje vlhkost, normální tok pracovního roztoku je považován za 100 ml / m2, a povrchová úprava, která neabsorbuje vlhkost - 50 ml / m2.

kompatibilita:

Konfidant nechala míchat s většiny léků, kromě těch, které mají zásaditou reakci. Předtím, než by mělo být vyžadováno míchací léky pro zajištění kompatibility.

Video: Tomáš a jeho přátelé v ruštině. Strojů. Cartoon o vlaku

Bezpečnostní opatření:

Konfidant je třetí třídy nebezpečnosti, když vstoupí do ZHKG (středně nebezpečných látek). Droga má 4. třídu nebezpečnosti, při styku s kůží a 3. třídy nebezpečnosti, pokud vstoupí do očí - může způsobit mírné podráždění.

Léčba by měla být prováděna, nebo v pozdních večerních hodinách, nebo velmi brzy ráno, kdy včely nelétají více - lék je škodlivý pro včely.

Práce s potřebou drogy nosit ochranný oděv, respirátory, rukavice, gumové holínky a speciální brýle. Zakázané přípravu pracovního roztoku v nádobě, který se používá pro jídlo. Na konci práce nutné změnit oblečení, umýt ruce a obličej vodou a mýdlem, vypláchněte ústa se slabým roztokem sody nebo vody.

První pomoc:

Po poskytnutí první pomoci by měl okamžitě konzultovat s lékařem!

V případě nevolnosti, žaludeční nevolnost, zvracení, malátnost, bolesti hlavy - oběť musí okamžitě odstoupit z oblasti drog.

V případě, že lék dostane na pokožku, je třeba toto místo vyčistit velkým množstvím vody.

Konfidanta při zásahu do očí, vypláchněte je pod tekoucí vodou v otevřené poloze po dobu 10 minut.

Při požití léku potřebné ihned pít několik šálků vody a způsobit zvracení, pak 1 tabletu aktivního uhlí na 10 kg tělesné hmotnosti oběti.

skladování:

Lék by neměl být skladován společně s léky nebo potraviny. Konfidant skladovat v suchu při teplotě -5 až 30 stupňů. Děti a zvířata by neměla mít přístup k droze.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
PrestižPrestiž
ApolloApollo
Akhtar - systémová insekticidAkhtar - systémová insekticid
IntavirIntavir
TopasTopas
FundazolFundazol
Sladké řečičkySladké řečičky
Decis - insekticidDecis - insekticid
TetováníTetování
BankoleBankole
© 2022 che.prosadguru.com