che.prosadguru.com

Calypso

účel:

Insekticidy Calypso - návod k použitícalypso - insekticid, který je součástí systému insekticidu hlornikotinilov třídy, kontaktní traktu akci. Navrženy tak, aby boj proti Homoptera, Lepidoptera, Coleoptera škůdců, jakož i proti sání a žvýkání.

action:

Základní složení zahrnuty Calypso thiakloprid, který zasáhl tělo hmyzu, což vede k nevratnému důsledek - narušen přenos nervových impulsů, což má za následek smrt hmyzu. Droga se projeví po dobu tří hodin po ošetření, má nízkou toxicitu a nízký odpor. Ochrana období - až jeden měsíc.

Návod k použití:

Roztok se připraví následujícím způsobem: Calypso nejprve zředěny v malém množství vody, načež se zředí na požadovaný. Ve vnitřní zahradnictví za použití 1 ml na 2 litry vody.

Stříkání by měla být zahájena co nejdříve škůdci byli viděni. Ošetřování rostlin v každém vegetačním období. Pokud připravíte roztok podle návodu, výrobek není škodlivý pro včely. Je možné ošetřovat všechny rostliny v horkém počasí, jakmile déšť nebo 2 hodiny před tím, než začne.

kompatibilita:
Calypso je kompatibilní s celou řadou regulátorů růstu, fungicidy a insekticidy. Výjimky - léky s alkalickou reakci a s obsahem mědi. Před smísením drogy by měly být kontrolovány na kompatibilitu.

Lest existovat odpor, Calypso je třeba se střídaly s jinými léky.

Bezpečnostní opatření:

calypso - nebezpečná látka, je druhá třída nebezpečnosti.

Video: LE SPOT LE PLUS FOU ft Lord Puma - 250 KXF & 150 YCF SP2

Droga má nízkou toxicitu pro včely a ptáky, ale je toxický pro vodní organismy - nejsou v kontaktu s drogou v vodních zdrojů. Vyhnout se kontaktu s léku v krmivu pro zvířata a živočišné pastvy na právě ošetřované oblasti. Postřik se provádí za klidného počasí večer nebo ráno.

První pomoc:

Po poskytnutí první pomoci, vyhledejte lékařskou pomoc.

Když se první příznaky otravy (nevolnost, zvracení, slabost, bolesti hlavy, závratě), oběť musí být vyřazena z činnosti v oblasti přípravy a změna oblečení.

V případě, že lék dostane na kůži - odstranění Calypso hadřík nebo vatu, omyjte pod tekoucí vodou.

Video: Letra de Calipso! LPDA :)

V případě, že lék dostane do očí - opláchněte pod tekoucí vodou, snaží se udržet oči otevřené.

Po požití léku - nápoj čtyři až pět tablet aktivního uhlí, promyje se s několika sklenicemi vody, vyvolat zvracení.

skladování:

Calypso v suchém místě nepřístupném dětí a zvířat, při teplotě od -5 do 30 stupňů. Neskladujte společně s potravin, krmiv a léků.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
PrestižPrestiž
ApolloApollo
Akhtar - systémová insekticidAkhtar - systémová insekticid
IntavirIntavir
Calypso cibuleCalypso cibule
Sladké řečičkySladké řečičky
TetováníTetování
Calypso cibuleCalypso cibule
BankoleBankole
KonfidantKonfidant
© 2022 che.prosadguru.com