che.prosadguru.com

Metody pro boj whitefly

Metody pro boj whitefly

Whitefly je blízký příbuzný mšic, takže každý by měl vědět o existujících metod boje whitefly, protože tento hmyz může objevit v téměř jakékoliv zahradní stránky. Whitefly se vyvíjí v několika fázích, postupně se stává plnohodnotnou dospělou osobu. Samozřejmě, že sám hmyzu nemůže ublížit, ale tento hmyz raději k útoku roj a jsou schopni jen pár týdnů zcela zničit sazenice.

Boj proti molice lze ověřit pomocí populárních metod, které jsou dostatečně účinné, a jsou k dispozici každý zahradník. Tradiční metody pro boj s whitefly zahrnout do svého členství v poměrně několik způsobů, a jsou nespecifické. Na jedné straně takový jev, stejně jako to pomůže zbavit se mnoha škůdců, ale přesto je zvláštní opatření jsou nejúčinnější.
Molice je naseokomym termofilní, takže rostlina může být jednoduše přesunuta na chladnější místo, samozřejmě, je možné pouze v případě, že může být přenesen do rostliny (například květinu v hrnci). Je třeba připomenout, že okamžitě zmizí všechny molice, ale to se stává prudký pokles počtu hmyzu. Díky této rostliny budou moci růst a rozvíjet se na doraz.

Hmyz může být smyta s čistou tekoucí vodou, pak se kolem elektrárny, bez výjimky, je nutné, aby se uvolnily půdu. Ale to je jen dočasným opatřením, jako molice časem zmenšovat se dostat zpět do závodu a bude i nadále zničit.

Mnohem účinnější je použití speciální bylinné čaje - to by mohlo být infuze česneku. Pro tento účel může být použit jako stroužků česneku, ale česneku a zelené části, v případě, že budete používat svůj dospělý česnek. Připravený infuzní není nutné použít pro zalévání rostlin sám bude dostačující provést sprej, ale ne příliš bohatá, jak můžete jednoduše spálit rostlinu.

Také se můžete zbavit molice a použitím moderních chemických látek. Rozhodnete-li se zbavit tohoto hmyzu chemickými léčivy, potom je nutné striktně dodržovat specifikované dávkování v návodu, který musí být připojen ke každému léku. Pokud nechcete vědět, co je třeba k užívání drog, pak byste měli konzultovat s odborníkem.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Whitefly podíval do hosty, co mají dělat?Whitefly podíval do hosty, co mají dělat?
Molice / AleyrodidaeMolice / Aleyrodidae
Škodlivé moliceŠkodlivé molice
Boj proti moliceBoj proti molice
MoliceMolice
MoliceMolice
Účinným prostředkem moliceÚčinným prostředkem molice
Závod záchrana nebo jak se vypořádat s moliceZávod záchrana nebo jak se vypořádat s molice
Kosmetické Fuchsie a hlad moliceKosmetické Fuchsie a hlad molice
MoliceMolice
» » » Metody pro boj whitefly
© 2022 che.prosadguru.com