che.prosadguru.com

Nemoci rajčat na fotce

Nemoci rajčat na fotce

Získat dobrou úrodu rajčat není tak jednoduché, protože tato nabídka zeleninových plodin může překonat různé nemoci.

Před tím, než pěstování rajčat, je třeba přezkoumat všechny nemoci rajčat na obrázku mít představu o tom, jak vypadají. Dobře seznámeni s metodami prevenci a léčbu těchto onemocnění.
Jednou z běžných onemocnění je plíseň rajčat, které by mohly napadnout rostliny zcela plodu, listů a stonků. Onemocnění se projevuje jako zčernání rajče doslova během jednoho nebo dvou dnů, načež se plody měkčeného a vysoce hnilobou.

Video: Tomato Nemoci

V podstatě plísni ovlivňuje rajče, pěstované v otevřeném terénu, protože je zde pro jeho rozvoj má všechny podmínky: prudké změně teploty vzduchu, studené rosy na podzim, výsadbu blízko u sebe, atd.

V případě, že nemoc již zahrnuty rostliny, je zbytečné s ní bojovat. To je nejlepší aplikovat preventivní opatření. Není nutné pěstovat rajčata na stejném místě po dobu delší než 3 roky. Rostliny infikované Phytophthora, je nutné spálit.

Dalším onemocněním je apikální hniloba rajčat, je znázorněno na zelené plody ve formě pomlčkou, které v některých případech větší vodnatá a získat hnilobný zápach. Vzhled těchto míst v důsledku nedostatku vlhkosti, jakož i malým obsahem vápníku v půdě, nebo naopak nadměrného obsahu dusíku.

Aby se tomu zabránilo nemoc by měla být napojena pravidelně rajčata, sprej rostliny se speciálním roztokem dusičnanu vápenatého a ovoce již ovlivněna popáleniny.

Existuje mnoho dalších nemocí, které ovlivňují rostlinné plodiny. Zvláště jasné, že můžete vidět onemocnění rajčat na fotografii. To umožní rychlejší identifikovat vzniklou onemocnění, což znamená, že šance na boj proti ní se výrazně zvýší.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Rajče nemoci - Prevence a léčbaRajče nemoci - Prevence a léčba
Výsadbu rajčatVýsadbu rajčat
Obhájit rajčata z nemociObhájit rajčata z nemoci
Rajče-zeleninová hlavní chataRajče-zeleninová hlavní chata
Rajče Pink Giant a jeho kultivaceRajče Pink Giant a jeho kultivace
Správné výsadbu rajčata v otevřeném terénuSprávné výsadbu rajčata v otevřeném terénu
Rajčat Nemoci v obrazechRajčat Nemoci v obrazech
Plíseň bramborová na rajčatech - číslo jedna nepřítelePlíseň bramborová na rajčatech - číslo jedna nepřítele
Plísni rajčat a jak se s ní vyrovnatPlísni rajčat a jak se s ní vyrovnat
Sazenice Správné výsadbu rajčatSazenice Správné výsadbu rajčat
» » » Nemoci rajčat na fotce
© 2022 che.prosadguru.com