che.prosadguru.com

Zahraničních návštěvníků Zamioculcas

Mezi amatérskými zahradníky požadovat celou řadu exotických druhů rostlin, které se dostávají k nám z Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Zamioculcas, péče doma, protože to je jednoduché, není to tak dávno se stal jedním z nejoblíbenějších hosty na okenním parapetu. Toto se odkazuje na zástupce čeledi Araceae, že dítě dokáže postarat i o něj.

Tato rostlina má několik zajímavých titulů. Například, „dolar strom“ nebo „dámská štěstí.“ To je způsobeno přítomností neobvyklé a vzácné kvetoucí listí, aby se dosáhlo což není tak snadné. Máte-li vytvořit správné podmínky, květ není jen exotické v zámoří, ale také ananas doma zaplodonosit.

Zámořské uživatelů: pravidla pro umisťování

Zamioculcas péči doma

květina Zamioculcas

Zamioculcas přinesl k nám z Afriky není to tak dávno. Co je zajímavé o tomto dekorativním obyvatele? Rostlina má neobvyklý růst: její trup je téměř není vidět, protože se skrývá hluboko v zemi a horní plochy jen jeho lehoučké listy, které ovlivňují její křehkost a půvab.

Zamioculcas Rostlina má velké listy s lesklým lesk tmavě zelené barvy, které si zachovávají svou barvu po celý rok. Je-li vnitřní pěstování rostliny dosahuje výšky 80 cm, období svého života - asi pět až deset let.

Hlízy, který je vytvořen pod zemí, má schopnost pro vodu, v důsledku přírodních, poměrně suchých podmínkách jeho stanoviště. Hlízy má neobvyklý protáhlý tvar, to ponechává hodně kořenů. Zamioculcas květina roste v podobě dlouhého ucha, ale doma je vzácná kvetoucí.
Při pěstování této rostliny je třeba připomenout, že všechny jeho části jsou toxické, v žádném případě by nemělo být umožněno vniknutí šťávy na otevřených oblastech těla. Udržujte domácí zvířata a děti do hrnce s Zamioculcas!

Kultivace místnosti Zamioculcas není tak náročná, jako je crassula nebo Aglaonema. Dává přednost tlumeným osvětlením, to je nejlepší polostínu. Na jaře a v létě na přímém slunci přípustné pouze do 10 hodin ráno, po které budete muset tlačit hustou oponu tylu. Polední paprsky mohou opustit listí na těžkých popálenin, takže se nemusíte experimentovat.

Ale také plná odstín není vhodný pro něj, protože růst bude trvalý, ozdobný forma zlomených rostlin. Odborníci doporučují pravidelně otáčet kolem květináč s osou svému Kroon vytvořena jednotně a krásně.

Video: Zámořské návštěvníků

Zamioculcas (female štěstí) byl použit pro růst v suchém a horkém prostředí. V domácím prostředí budou nejvíce Optimální teplota v letním období - 21 ° C tepla až 29 ° C, v zimním období - od 15 ° C do 18 ° C Doporučuje se umístit jej na místo, kde jsou plně zajištěny podmínky, v zimě si můžete dát doplňkový zdroj tepla v blízkosti květináče.

Video: 26 Sadko zahraničního hosta

Zalévání v létě i v zimě

Zamioculcas, pečováno doma je poměrně jednoduché, žádné speciální požadavky na zalévání. Hliněná pokoj mezi jednotlivými zvlhčování by měl mít čas vyschnout trochu. Vysušovat mnohem by neměl být, protože Zamioculcas rostlin se zbarví žlutě a začne klesat listy během období sucha, ale vlhkost je v klubu.

Stejnou reakcí, a výsledkem zamokření, bude rot kořenový systém. V zimě, zalévání je zřídka organizován. Je nezbytné, aby někdo mohl dobře vyschnout.

Zalévání je nutné použít teplou vodu, za studena používá, neměli byste.

Vyberte typ půdy a hnojiva

transplantace Zamioculcas

hlízy Zamioculcas

Zámořské hosté dávají přednost jemným odvodněné půdě s kyselost na hodnotu pH 6,0. Rostlina Výhodné hliněná následující směsi: jeden kus trávníku, listový půdy, rašeliny, písku a 1/3 rafinované rašeliník. Vhodné formulace připravené pro kaktusy, ale je třeba sterilizovat půdy před výsadbou.

Lepší krmiva během vegetačního období, tak jednou za 2 týdny, alternativní organická a anorganická hnojiva. Jednou za měsíc, je nutné provést listové hnojivo roztok močoviny. Péče o zahraničních návštěvníků není kompletní bez transplantaci.

  • přesazování rostlin

Jak transplantovat Zamioculcas v domácnosti, která pravidla musí dodržovat? Nejlepší čas pro přesazování je jaro, stejně jako pro většinu rostlin. Hlavní pravidlo - neberte příliš velký hrnec jako dekorativní favorita roste velmi pomalu, což je dost, aby se hrnec na 4-5 cm delší než ten starý.

Video: Poryadin kontroluje Lukas Lessio

kořeny rostlin před výsadbou nutně vyčistit půdy, střih shnilé a špatné. Ve více hořké musí mít drenážní otvory. To bude dost pro pohodlný růst zahraničních návštěvníků.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Fotografie pokojové rostliny a květinyFotografie pokojové rostliny a květiny
Zamioculcas (dolar strom: péče domaZamioculcas (dolar strom: péče doma
Transplantace a péče ZamioculcasTransplantace a péče Zamioculcas
"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas
ZamioculcasZamioculcas
O chování a zvyky ZamioculcasO chování a zvyky Zamioculcas
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
V Zamioculcas listy žloutnou - co mám dělat?V Zamioculcas listy žloutnou - co mám dělat?
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
» » » Zahraničních návštěvníků Zamioculcas
© 2022 che.prosadguru.com