che.prosadguru.com

Pot se Schlumberger

Pot se Schlumberger

V prosinci loňského roku jsem byl náhodně narazila na hrnec s Schlumberger. Závod byl vážně zaplaven, zatímco doprava byla v zemi. První věc, kterou jsem transplantovány rostliny. Půda připravený pro něj z univerzální zeminy a písku. Vzhledem k tomu, kořenového systému lesní kaktusy velmi malý, dal ho do široké mísy, který je pak zavěšena. Schlumberger rozhodli pěstovat jako košíku závodu.

Rychle se přizpůsobují brzy ukázal nové segmenty. napojena I hojně, ale pouze po úplném sušení hliněné kómatu. S nástupem teplárny se přesune na lodžii. Postavil jsem tak, že slunce na něho spadl po 16:00. Celé léto květ prudce zvýšila segmenty.

segmenty špičkách byly červené, vyčiněné podle slunce, ale to dalo kaktusu originalitu a kouzlo. Ale jak se dělá Schlumberger květ? Pro kvetoucí povinnou dobu odpočinku.

Od září, přestala zalévání květin, zatímco ho nechal na balkóně, ale rezerva více stínu. Já ne vodu, dokud až se zdálo, květní pupeny. Bylo na čase přejít na trvalé místo v bytě.

V této fázi je důležité, aby se změnit orientaci závodu ve vztahu ke světlu, jinak může dojít ke ztrátě pupeny.

Když květy vykvetly, příjemným překvapením byla skutečnost, že v hrnci se ukázalo, že je Bush s bílými květy a dvěma keři - s červenou.

První Zigokaktus byl v bílých šatech a později rozkvetla a červené květy. Teď budu muset plánovat na jaře - je třeba získat Schlumberger se zlatými a růžovými květy!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Péče DecembristPéče Decembrist
Péče kaktus MammillariaPéče kaktus Mammillaria
Druh kaktusu ve vnitřním zahradnictvíDruh kaktusu ve vnitřním zahradnictví
Schlumbergera nebo DecembristsSchlumbergera nebo Decembrists
RhipsalidopsisRhipsalidopsis
Údržba květinových Schlumberger - začátečníci prostředí v důsledkuÚdržba květinových Schlumberger - začátečníci prostředí v důsledku
Dekabrist-Schlumberger: údržba a péčeDekabrist-Schlumberger: údržba a péče
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
SchlumbergerSchlumberger
Tipy pro péči o SchlumbergeraTipy pro péči o Schlumbergera
» » » Pot se Schlumberger
© 2022 che.prosadguru.com