che.prosadguru.com

Hrnkové kaktusy a řádné péče o ně

Video: Kaktusy a péče

1

Kaktusy je považován za nejvíce nenáročný závod, takže se často rodí ty, kteří nemohou zvládnout květiny a zapomíná se o ně postarat. Nicméně, v místnosti kaktusy také potřebují určitou péči - správné umístění, zalévání a umístění. A není-li řádně udržovány, mohou vyschnout a shnít.

Hrnkové kaktusy, jako v přírodě, jsou rozděleny do poddruhu - lesy a pouště. V závislosti na druhu kaktusu, by mělo poskytovat a náležitá péče.

Pokud jste správně pečovat o kaktusy, budou potěšili své pány neobvyklý kvetoucí. V případě, že rostlina není květu, to znamená, že něco děláte špatně. V péči o kaktusy často dáváme jim hodně slunečního světla a malým množstvím vody, ale kaktusy musí být napojena místnosti rovnoměrně a pravidelně, avšak alespoň vrchní vrstvu zeminy vyschne. Ale zima kaktusy žádoucí poslat na chladném místě, kde teplota nevystoupila nad 10 stupňů, jako doba odpočinku pro tyto rostliny hrají důležitou roli.

2

Samozřejmě, že pro každý typ kaktusu budete potřebovat péči, takže čas nákupu ostnatých rostlin dostat své jméno a starat se o něj na jeho žádost.

Dobrý pro udržení doma, jsou tyto druhy kaktusů - Decembrist, ripsalidoptis, epifillum, fillokaktus. Věnovat zvláštní pozornost listí kaktus.

Ale musí rozdělit Epiphyllum které kvetou častěji než jiné druhy kaktusů mezi nejpopulárnější, ale je nutné pravidelně stříkat rostliny - i tak.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Kaktusy ve videu, nebo proč byste si neměli nechat ujít je kvéstKaktusy ve videu, nebo proč byste si neměli nechat ujít je kvést
Kaktusy pokoj v květinářstvíKaktusy pokoj v květinářství
Péče o kaktusyPéče o kaktusy
Jak pečovat o kaktusyJak pečovat o kaktusy
Jak pečovat o kaktusy doma?Jak pečovat o kaktusy doma?
Kaktusy kvetly dvakrát v červenciKaktusy kvetly dvakrát v červenci
Přesazení kaktus by měly být prováděny v ziměPřesazení kaktus by měly být prováděny v zimě
Kaktusy a sukulenty mini kolekceKaktusy a sukulenty mini kolekce
Kaktusy ze semenKaktusy ze semen
Naše kaktusNaše kaktus
» » » Hrnkové kaktusy a řádné péče o ně
© 2022 che.prosadguru.com