che.prosadguru.com

Botanické názvy kaktusů

Video: Vidy

1

Video: Kaktus druhy Nenáročný sbírka Botanická zahrada UNN

Existuje široká škála kaktusy, z nichž každý má své vlastní jméno. Přestože kaktusy v podobě stromů nebo malých rostlin s trny často kombinovány do jednoho názvu by mělo ještě rozdělit je do různých typů.
Jména kaktusů lze nalézt nejúžasnější, ale na rozdíl od názvů různých kaktusů také vyžadují odlišný přístup. Divu, že některé druhy, jak se zdá, většina z těchto suchých rostlin stačí dostatečnou zálivku a vlhkost. Některé kaktusy a nemají rádi tento druh rostliny. Například Zigokaktus nebo rostlin, známý pod jménem Rozhdestvennik, je také druh kaktusu.

1

Video: Cactus Cake For The New York botanická zahrada | Cake Boss

Nejčastěji název kaktusy se skládá ze dvou slov, z nichž první označuje rod kaktusů, a druhý je název určitého druhu kaktusu.

Mnoho jmen kaktus velmi pěkný zvuk, například frailea, peyote, pereskia, Carnegie, Tume, Wilcox. Každý z těchto typů kaktusů je nejen jméno, ale i vzhled, květy, barvu, velikost a tak dále trny Přinejmenším vypadají krásné kaktusy, které jsou podobnější masitých kuliček, například Peotl. Ale jiní jsou tak bohatě pokryty květy, někdy s jejich luxus, je těžké pochopit, modifikované pichlavý kaktus listy.

Video: Cactus & Sukulentní Show - Národní botanické zahrady v Irsku

Cactophiles často plemeno nové druhy kaktusů a velmi často jdou do prodeje, a to i bez jména, takže název kaktusů dát předběžná, což často jsou přiřazeny k rostlinám v následku.

Než si koupíte kaktus, nezapomeňte zjistit jeho jméno a pak se váš mazlíček lze odkazovat podle názvu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Hrnkové kaktusy a řádné péče o něHrnkové kaktusy a řádné péče o ně
Odrůd kaktusůOdrůd kaktusů
Jak určit druh kaktusu, který žije ve vaší květinové zahraděJak určit druh kaktusu, který žije ve vaší květinové zahradě
Home kaktusy a jejich pěstováníHome kaktusy a jejich pěstování
Když vidíte kaktus květ?Když vidíte kaktus květ?
Přesazení kaktus by měly být prováděny v ziměPřesazení kaktus by měly být prováděny v zimě
Kaktusy ze semenKaktusy ze semen
KaktusyKaktusy
Naše kaktusNaše kaktus
Jak zalévat kaktusy v zimě?Jak zalévat kaktusy v zimě?
» » » Botanické názvy kaktusů
© 2022 che.prosadguru.com