che.prosadguru.com

Cactus Mammillaria - Krása v drsné.

Video: Agave a další kaktusy Agave a další kaktusy

mammilyaria.jpg 

Video: Fanoušci krásné. Kvetoucí kaktus!

Pokud jste milovali kaktus, můžete si být jisti - je to navždy! Tyto záhadné obyvatelé pouště získal láska květinářství je nejen kompaktní, relativně nízké požadavky na péči o ně, ale také nádherné barvy, její neobvyklé krásy, v období květu, připomínající skutečnost, že jsou jasné exoty.
Cactus Mammillaria - není výjimkou. Rhode Mammillaria má přibližně 500 druhů. Členové tohoto rodu lze nalézt v téměř každého milovníka kaktusů. Ty mohou být kultivarů kulovitý tvar s malými hroty bílé nebo krémové barvy. Někdy se tento kaktus správné válcový tvar s malými zakřivené trny. A tam jsou odrůdy s dlouhými bílými vlasy-jako trny, což kaktus zdá dokonale načechraný! Většina druhů je relativně nenáročné na péči, ale tam jsou ty, které vyžadují zvláštní péči.

Video: pichlavý zázrak na parapetu

Mammillaria odlišit od ostatních kaktusy jsou velmi jednoduché - na silných stoncích je velké množství drobných papil, z jehož vrcholu rostou trny. Během kvetení objevují z dutin mezi papily drobné poupata. Jakási krásy drsné!
Navzdory skutečnosti, že kaktus - přišel z pouště, jako Mammillaria poměrně mírné teplotě. V zimě, není vyšší než 15 ° C a v letním období Mammillaria potřebují velké množství čerstvého vzduchu.

Ale světlo Mammillaria velmi náročné. Přímé sluneční světlo je nezbytný pro normální vývoj, stejně jako postřik vzduch kolem barelu.

V zimním období není nutná Mammillaria zavlažování. Od března, zahrnuje pečlivé zavlažování od května do června, zalévání by měly být mírné a v létě - hojné. V tomto okamžiku můžete přidat hnojivo. Od srpna, zavlažování by měla být snížena.

Podléhá poměrně jednoduchých pravidel své kaktusy budou příjemné na pohled, a to nejen krásný tvar válce, ale také světlé, velmi liší ve velikosti a barvy květů. V závislosti na odrůdě, můžete se stát majitelem kvetoucí kaktus Mammillaria krém, žluté a dokonce i světlé karmínově květiny ...

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Hrnkové kaktusy a jejich typyHrnkové kaktusy a jejich typy
Botanické názvy kaktusůBotanické názvy kaktusů
Kaktusy ve videu, nebo proč byste si neměli nechat ujít je kvéstKaktusy ve videu, nebo proč byste si neměli nechat ujít je kvést
Kvetoucí MammillariaKvetoucí Mammillaria
Agave kaktusAgave kaktus
Home kaktusy a jejich pěstováníHome kaktusy a jejich pěstování
Mammillaria - typy, péče, chovMammillaria - typy, péče, chov
Kvetoucí kaktusy: nemožné je možnéKvetoucí kaktusy: nemožné je možné
Mezi nejčastější typy vnitřní kaktusuMezi nejčastější typy vnitřní kaktusu
Fotografie kaktusFotografie kaktus
» » » Cactus Mammillaria - Krása v drsné.
© 2022 che.prosadguru.com