che.prosadguru.com

Zigokaktus aka Decembrist

Neuvěřitelně nádherný během kvetení a snadno se udržuje rostlinu - Zigokaktus nebo Decembrist, rodák z východní Brazílii. Vyhledávaný květina „kaktus bez trní“ s jasnými růžovými pupeny na okně, ačkoli barvy pupenů převažuje v rozsahu od bílé až po červenou.

Zigokaktus nebo Dekabrist

Jelikož není jen odkazoval na lidi: rozhdestvennik, Schlumberger, kaktus les - ale Zigokaktus pár hub. Celoroční stojí namlouvání Decembrist na jeden nebo dva měsíce, aby se vizuální požitek z jejích krásných květin.

Jeho absolutní jednoduchost udivuje i malosveduschih lidí, protože Zigokaktus vědomě pokládaný kaktus - je schopen přežít bez zavlažování asi tři týdny nebo měsíc, a to zejména v období od srpna do listopadu, kdy je hlavní pokládání pupeny.

Decembrist rozhdestvennik, Schlumberger

Kvetoucí začíná v polovině prosince a trvá od jednoho týdne do dvou měsíců, i když někdy tyto pojmy jsou natažené. Mimochodem, na dotek květ Decembrist během kvetení nemůže být - rostliny na tomto termínu jsou citlivé na jakékoliv intervence, která je plná abscise pupenů nebo květů.
Obsahuje ho tepla při teplotě 18 až 25 ° C, ale neumožňuje snížení menší 15C.

Zigokaktus stát, ale nemám rád přímé sluneční světlo, takže se snažím dát do polostínu. Ani návrhy ani hojné zalévání tato rostlina se nebojí. Ale je žádoucí, aby v hrnci byl odvodnění, ochrana proti vodě stagnace.

Master class na pěstování, množení Decembrists.

Transplantace nebo reprodukci výdajů v dubnu - „! Přijít k rozumu“ května, kdy Dekabrist bud a trochu

Procesy pro chov

Vzhledem k tomu, kaktusu násobí segment, jehož konce jsou vytvořeny vzdušné kořeny, doporučuje se oddělit od segmentu 2-3, a to zejména v silně přerostlých rostlin. Mimochodem, časté oříznutí na několik částí přispívá k hojnější květy!

Reprodukce Zigokaktus (Decembrist)

Kontejner, nalít vodu a ponořit bránil se Zigokaktus procesů, alespoň jeden segment. V této podobě, nechat ve tmě po dobu jednoho týdne, takže se uvolní malé kořeny. Voda je lepší měnit každé tři dny.

K výsadbě, budete potřebovat:

  • Nejmenší výsadbu pot;
  • Země;
  • voda;
  • drcené plastové pěny nebo piliny;
  • rukavice.

výsadba Zigokaktus

Video: Zigokaktus Schlumberger se Decembrists. Péče. Transplant. rozmnožování

míchá I země s pilinami nebo drcené pěny pro zpomalení vlhkost v zemi. Vzhledem k procesům kořeny jsou stále ve vlhkém prostředí a předložit v růstu.

Zigokaktus po výsadbě

V hrnci zalijeme půdu na polovinu a vložte jej klíčků. Top pokryty zeminou tak, aby bylo pokryto nejméně jedním segmentem. Zaplní jen dva - jít spát! Vzhledem k tomu, rostlina je lepší zakoření.

Někteří se vztahuje jar zasadil klíčky - Nedělám to z toho prostého důvodu, že v rámci banka vytvoří další vlhkost, a moje rostliny je to zbytečné, protože vlhkost zachována v půdě, zřeďte pěnu nebo piliny.

Video: Žluté květy rozhdestvennik

Nalákat hnojiva, jako slabé výhonky Nedoporučuji - ani minimální dávka může vést ke zhroucení všech svých snah. Žádoucí, aby se hnojivo teprve po dvou nebo třech měsících kolem října a poté se zředí dvojnásobku doporučené dávky.

Zigokaktus nebo Dekabrist

V létě, stojím s ostatními Dekabrist hrnkových květin pro prevenci měsíčně ve dvoře ve stínu, kde není vystaven přímému slunečnímu záření a dešti. A blíže k podzimu, kdy jsem do domu, pre-rostlina kropení Zigokaktus týden vodu v něm bylo rozpuštěno čtvrt tužkou od švábů přinést. Tak všichni škůdci jsou zabiti a květiny pokračuje potěšit svého majitele, to jsem já!

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Péče DecembristPéče Decembrist
Transplantace Decembrist nebo rozhdestvennikaTransplantace Decembrist nebo rozhdestvennika
Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)Reprodukce Decembrist (Zigokaktus)
Pokojová rostlina Decembrist - jeden z mála kvetoucí v ziměPokojová rostlina Decembrist - jeden z mála kvetoucí v zimě
My ZigokaktusMy Zigokaktus
Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)Dekabrist (Schlumberger, Zigokaktus)
Zigokaktus nebo neobvyklé květiny DecembristZigokaktus nebo neobvyklé květiny Decembrist
Decembrist - pozdravy z BrazílieDecembrist - pozdravy z Brazílie
Schlumberger (Decembrist rozveselit zimaSchlumberger (Decembrist rozveselit zima
Vánoční kaktusVánoční kaktus
» » » Zigokaktus aka Decembrist
© 2022 che.prosadguru.com