che.prosadguru.com

Rostoucí hojení aloe

Video: Léčivá síla aloe vera

Každý pokoj má květy, které žijí v našem domě není ani tak kvůli kráse, stejně jako v zájmu zdraví. Tady v mém rodném květinové zahradě jsou květiny, které jsem prostě potřeba. To jsou moje hrnce s léčivou aloe. Já ani nevím, jak jsem žil bez nich.
Jakákoliv rána, odřenina je vždy potřebuje pomoc, a aloe je velký léčitel. Dost na to, trhat masitý list, nakrájejte a připojit k poškozené oblasti. Také aloe šťáva může pohřbít váš nos. Vzhledem k tomu, mám problematickou pleť obličeje, často pomáhá aloe. Pomáhá hojit rány, které se objevují na obličeji, stejně jako malé vyrážky. V tomto případě se po smazhesh aloe, obličej pokrytý, jak to bylo plenochkoj a stává neprůhlednou. Velmi dobrý efekt.

Tato květina může být také identifikován tím, že se snadno množí a rostou dobře. A nevyžaduje zvláštní péči, ačkoli to je velmi důležité, aby nalít - je lepší vyschnout trochu. Nedávno jsem měl jeden hrnec, ale květ rostla slabá. Kolem hlavního květu bylo hodně dětí, takže jsem se rozhodl, aby se posadil na svých individuálních květináčích. Nyní mám 3 květ aloe, které rostou velmi dobře. Nicméně, v jednom se znovu objevil děti ani nevědí, proč je to tak rychle.

Video: Pěstování Aloe a výroba FLP produktů

Jsou mé hrnce aloe vera na slunné balkon. Je zde velmi horko, ale přesto jsem každý den zalévat. A cítí se skvěle - rostou a jsou takové, masité.


Říká se, že aloe listy jsou hojí, když jejich věk platí po dobu 3 let, ale nemám žít až k nim. Podle mého názoru, ročků a dobrá pomoc.

Video: Aloe Vera v domě

Takže jsem rád aloe a pěstovat ji s potěšením.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Vlastnosti aloeVlastnosti aloe
Přesazování aloePřesazování aloe
Aloe-kouzelníciAloe-kouzelníci
Jak pěstovat aloe veraJak pěstovat aloe vera
Transplant malé aloeTransplant malé aloe
Hojení aloeHojení aloe
Tipy a popis aloe péčeTipy a popis aloe péče
AloeAloe
Jak pěstovat aloeJak pěstovat aloe
Aloe aristataAloe aristata
© 2022 che.prosadguru.com