che.prosadguru.com

Jak se vypořádat s weevil?

Weevil ovlivňuje poupata

weevils - je dostatečně velká šedavě černé brouci až 1-2 cm na délku. Dospělí brouci, weevils jíst kolem okrajů listů. Den weevils obvykle schovat pod listím, leze ven jen v noci, takže je velmi obtížné zjistit, kdo jí listy, brouky a housenky.
Ženy weevils kladou vajíčka do poupat nebo květů poklesu. Když vejce larvy se objeví, začnou se živí poupat, stravování je zevnitř. Postižené pupeny odpadávat, nesdělila. Larvy z weevils jsou jako malé červy, bílé nebo krémové barvy.

Pokojové rostliny jsou ovlivněny weevils v létě, když se berou v zahradě nebo terase. Ale Největší škody weevils způsobit jahody a malina Během období květu.

Na začátku kvetení weevils překousnout dírou v poupě a ležela uvnitř vejce, a pak kousat stopka. Poté přestávka peduncle a pupen schne. Každá žena weevil poškození 30-50 pupeny. Larvy se vyvíjejí v vybledlé zárodku, jíst všechno uvnitř. Proto iv případě, jahody a kvetl, bobule nemůžete vidět.

Video: Jak se vypořádat s brouky v bytě

Larva brouka Weevil objeví po 6-7 dnech, jí obsah „“ zárodku, a po 20-25 dnech, ale zakuklí. Objevily brouci přezimují v půdě pod spadané listí.

Opatření pro boj s weevil

Jak se vypořádat s weevil? Pokojové rostliny insekticidy ošetřených při prvním náznaku porazit listy nebo pupeny. Opakovat proces 4 vícekrát v týdenních intervalech.

Video: Jak se vypořádat s weevil

V zahradě v malinové keře a jahodovou potřebného na podzim kopání zeminy, sběru a spalování rostlinných zbytků z přezimování škůdci, postřik rostlin v pučení fázi a posklizňové karbofosom a jeho analogů.

Zahradní květiny mohou být zpracovány v době květu. Ale jahody a maliny, které mají být zpracovány kvést. Během kvetení bojovat proti weevil je k ničemu. Na ošetřených insekticidy květů lesních jahod a malin včely nemají sednout, respektive nebude opylení.

Video: Škůdci růží. Weevils. Tsykatka. Thrips. roztoč

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
MandelinkaMandelinka
Malina Škůdci a jejich kontrolaMalina Škůdci a jejich kontrola
Weevil škůdce jahody, maliny a jiné zahradnické plodinyWeevil škůdce jahody, maliny a jiné zahradnické plodiny
Kde a jak strávit zimní hmyzích škůdcůKde a jak strávit zimní hmyzích škůdců
Hmyzí škůdci, které napadají růžeHmyzí škůdci, které napadají růže
Škůdci bobuleŠkůdci bobule
Listové weevils: jak bojovatListové weevils: jak bojovat
Proč zvadlý pupeny chryzantéma?Proč zvadlý pupeny chryzantéma?
Prevence a kontrola Strawberry weevilPrevence a kontrola Strawberry weevil
Tyto weevils jsou nebezpečné, boj proti a prevence weevilsTyto weevils jsou nebezpečné, boj proti a prevence weevils
» » » Jak se vypořádat s weevil?
© 2022 che.prosadguru.com