che.prosadguru.com

Jak se zbavit červci na citronu a dalších nepřátel rostlin

Video: Loose ovoce ze stromů. Biologické přípravky pro hubení škůdců

Červci a mravenecVíce nedávno, zdravým citroník slábne a horší, listy na mladé výhonky zmenšuje. Pokud se takové příznaky majitel továrny čas myslet, že důvod - Jose váhu na citronu a jak se zbavit vetřelce?

Jak určit pobyt tohoto škůdce na stromě místnosti? Na rozdíl od jiných hmyzu plazení nebo létání, dospělých Jose měřítku prakticky nepohyblivé. Ale to je to nebrání způsobit vážné škody, zejména mladé rostliny.
Od prvního pohledu na červci citronu detekovat velmi obtížné, protože to vypadá jako malý voskovou build-up ve velikosti od 3 do 5 mm. V závislosti na druhu škůdce jsou umístěny na zadní straně listů na bočních větví a kmene, tedy všude tam, kde je to možné pevně připojené k povrchu.

Bez řádného důrazem na červci citronu množit rychle a sáním šťávy z výhonků a listů, oslabení rostlinu.

Video: STRC " South Ural " : Invasion motýlů

citron list, červci ovlivněnProč listy žloutnou citrón? Existuje několik důvodů. V procesu život hmyzu vylučují lepkavý substrát postupně pokrývá kolem. Medovice pomáhá nejen detekovat škůdce, to je:

  • zavírání průduchy v listových desek, a to dává dýcháním tkaniny;
  • To se stává živnou půdou pro sazí plísní, jehož přítomnost je detekována charakteristiku černé skvrny na listových desky a mladé stonky.

Červci způsobuje nenapravitelné škody na rostliněPorušení procesu fotosyntézy, vyčerpání v důsledku napájení rostoucí počet škůdců, jakož i přidání ko-infekcí - to je hlavní faktory, které vedou ke žloutnutí, vadnutí a ztráta listoví. Během přelomu listy zelené výhonky. Pokud hmyz připojit citronovou onemocnění, rostlina hrozí zničení.

Škůdci osídlená kolonií na rostliněJak se zbavit červci na citronu? Pevný kryt bezpečně ukrývá hmyz z pozorného lidského oka, pomáhá maskovat a vážně narušuje boj proti škůdci. Je to proto, že z tohoto pancéřování insekticidy ošetření nejsou dosáhnout požadovaných výsledků. Také v místnosti kultury, které parazitují několik druhů odlišné rozměry a vnější znaky. Některé z těchto škůdců je karanténa, ale může zůstat v zemi s ovocem nebo rostlinami.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Boj proti červci způsobyBoj proti červci způsoby
Pet - citronPet - citron
Lemon kostíLemon kostí
Chci domů citronů, je nutné vědět, jak se starat o květináči citronuChci domů citronů, je nutné vědět, jak se starat o květináči citronu
Jak pěstovat citron domaJak pěstovat citron doma
Jak pečovat o citronuJak pečovat o citronu
Červci a červciČervci a červci
Červci na pokojové rostlinyČervci na pokojové rostliny
Quadraspidiotus perniciosus / Coccidae (kokcidiíQuadraspidiotus perniciosus / Coccidae (kokcidií
To, co pro domácí péči je citronTo, co pro domácí péči je citron
» » » Jak se zbavit červci na citronu a dalších nepřátel rostlin
© 2022 che.prosadguru.com