che.prosadguru.com

Jak pečovat o dolar strom?

indoor dolar stromZamioculcas nebo Dollar Tree se stala součástí obyvatel našich domů a bytů. V poslední době se tato rostlina je zařazena do seznamu vzácných a nejprestižnějších pokojové rostliny. Jedno jméno stojí za to - „Dollar Tree“. Mnozí věří, že umístění v závodě, v domě přijde prosperitu a blahobyt. Snad tomu tak bude - ať vaše sny. A náš článek vám pomůže růst a organizaci péče o dolar strom správně.

Dolar strom - jak se starat?

indoor dolar strom

Za druhé, dolar vnitřní strom je velmi náročná na složení půdy. Pokud je půda je sami, proporce jsou následující: travnaté hřiště rašeliny a písku (1: 1: 1), nebo koupit ready půdu pro sukulenty s kyselostí mírně nad neutrální. Na dně hrnce pečlivě umístěna 2 cm vypouštění vrstvu.
Za třetí, vnitřní dolar strom by měla být napojena pravidelně s teplou vodou a bránil. Nalít a namočte celou zemi com. Přebytek vody přes drenážní vrstvy a odvodňovací otvory hrnce následuje, není stagnovat v půdě. Přebytečná voda se nalije ze zásobníku. Po takovém hojné zalévání dolar strom opět napojena až po téměř úplné vysušení půdy. Je nemožné, aby zaplnil rostlinu! Skutečnost, že Zamioculcas dobře drží a udržuje vlhkost v hlízách a listech, tak vzácné, ale nadměrná nasycení půdy, je dost. Dolar strom dobře reaguje na časté postřik s teplou vodou.

indoor dolar strom

Za čtvrté, dolar strom, pokud je pěstována jako doma, rychle vyčerpává půdu, takže pravidelné krmení on prostě potřeboval. Hnojit Zamioculcas na mokré půdy komplexních hnojiv pro kaktusy.

Video: Peníze rituál dolar strom

Za páté, dolar strom miluje teplo a teplo, ale ne spalující slunce. Nezapomeňte, že jsme stále roste pokojová rostlina, takže obsah se poskytuje jemnější než v přirozeném prostředí. Pojďte létě teploty peněz stromu až +30 ° C, ale v zimě teplota by neměla klesnout pod 18 C. V chladných zimních dnech, dolar strom může dosvechivat lampy, které dodají dodatečnou tepelnou elektrárnu.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas"Dollar Tree" nebo nenáročný Zamioculcas
Money Tree CrassulaMoney Tree Crassula
Zanzibar, známý také jako Zamioculcas aka dolaru stromuZanzibar, známý také jako Zamioculcas aka dolaru stromu
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
"Dollar Tree""Dollar Tree"
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
Dolar strom: prořezávání a hubení škůdcůDolar strom: prořezávání a hubení škůdců
Reprodukce dolar stromReprodukce dolar strom
V dolar strom listy žloutnou: příčiny, co mám dělat?V dolar strom listy žloutnou: příčiny, co mám dělat?
Zamioculcas nebo dolar strom, který roste zkušenostZamioculcas nebo dolar strom, který roste zkušenost
» » » Jak pečovat o dolar strom?
© 2022 che.prosadguru.com