che.prosadguru.com

Transplantace a péče Zamioculcas

2011532b98dff399d2df7bb206725c5a

Video: transplantace, ošetřování a rozmnožování Zamioculcas
Zcela nedávno, v kultuře rozvod, domácí rostliny měly takovou květinu jako Zamioculcas. Přišel k nám z oblastí Afriky, což vysvětluje jeho neobvyklý vzhled pro nás. Nicméně Zamioculcas se perfektně hodí v severních oblastech světa, díky své téměř magické vlastnosti stávají „jeho“ v každé domácnosti.

Zamioculcas docela dobře přizpůsoben a to trvá trochu péče, takže se nemusíte bát složitosti a dostat ji. Také mladý zahradník, je vhodné si přečíst hlavní body péče o tuto rostlinu, která nechtěně, nemají negativní vliv na jeho zdraví. Jediná věc, na které budou muset zkusit, protože je to správná změna Zamioculcas - zde je rostlina dokáže velmi podrážděně způsobem. Chcete-li začít s půdou, na které se bude růst. Nejlepším řešením by bylo písku perlitu, keramzitu, nebo jako malé kameny. Půda se nezdá pridatnym pro rostliny, ale Zamioculcas se dokonale hodí, protože má dvě důležité podmínky - minimální složitost, maximální odvodnění. To je případ, že Zamioculcas potřebují hodně vzduchu, nasycení kyslíkem, jako kdysi ve své domovské zemi, a známe černozem s vysokým obsahem a hustota není vhodné pro větrání, zadržuje vlhkost, to znamená, že v obecné rovině, špatně vyčerpaný. Pokud si nevíte, jak se písek, kde a jak se mísí s oblázky - zjednodušit svou práci a získat speciální půda pro pěstování v obchodě. Zamioculcas vhodné půdy pro kaktusy, sukulenty jakékoliv rostliny.

V případě, že závod jste si koupili v obchodě a to pěstuje od začátku se naučíte pravidla transplantaci a péče o Zamioculcas. Za prvé, budete muset vypořádat s věkem květu - poraďte se v obchodě pro nákup, zjistit, jak rozsáhlá její koruna, jak silné stonky rostlin, ať už závažných a masité listy, jak pěstuje kořenový systém. Mladé rostliny se špatným podnože transplantovány během jednoho roku a dospělých - prostřednictvím několika (2-3 let). Transplantované Zamioculcas v hliněných květináčích, protože její kořeny jsou velmi silné a mohou růst přes plastu. Také je potřeba zasadit rostlinu s takovým úhlem náklonu ke směru růstu kořenů bylo tolik místo v plechovce půdy. Nadzemní - žádný rozdíl pro transplantaci. Zamioculcas miluje teplo, takže nenechte průvanu v domě, a snížit teplotu. Napojena často, ale ne naplnit, a dát mu nějaký čas vyschnout a relaxaci, ale takovým způsobem, že není vyschla - jinými slovy, časový harmonogram pro zalévání. K dispozici jsou dva charakteristické znaky, kterými můžeme pochopit, že jste se odklonili nějakým způsobem - to je žloutnutí listů transfuze (ačkoliv podle našeho logiky, zdá se, že rostlina není dostatek vody) a odpadávat, když se voda nestačí. Pokud jde o světlo může opustit Zamioculcas dokonce ve skříni, to je normální, že bude podléhat splnění dalších podmínek. Tato rostlina, i když pochází z Afriky, ale nikdy ne domýšlivý, aby osvětlení. Zde jsou hlavní východiska pro rostliny, po kterou budou moci plně pečovat o Zamioculcas.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Zamioculcas: TransplantaceZamioculcas: Transplantace
Jak transplantovat krok Zamioculcas za krokem?Jak transplantovat krok Zamioculcas za krokem?
FotografieFotografie
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
Popis videa a transplantační proces Zamioculcas domaPopis videa a transplantační proces Zamioculcas doma
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
» » » Transplantace a péče Zamioculcas
© 2022 che.prosadguru.com