che.prosadguru.com

Květy Zamioculcas doma?

Video: Zamioculcas (dolar strom) Péče Zamioculcas. - Mýty a pravda o Zamioculcas

závod Zamioculcas dostatečně výkonný pro domácí prostředí. Za prvé, točí se kolem něj mnoho legend, a proto je výběr rostlin v domě je již 50% odůvodnit svou pozitivní energii pro ženské publikum, protože tato květina se předpokládá, že ženy štěstí dává svému majiteli. Také společné, je rostlina s názvem „peníze strom“ - víte, na sto procent, že název - že nás nutí věnovat pozornost tomuto aspektu našeho života. Ale pokud vezmeme v úvahu Zamioculcas je jednoduchý závod na domácí dekoraci, se dokonale hodí do různých interiérů.

Video: Jak bělení zubů doma

Odkazovat na rod Araceae Zamioculcas evergreeny. To znamená, že Zamioculcas s vámi na čas, a na mnoho let, v závislosti na tom, jak se o ně starat. V obdobích, kdy Zamioculcas není květu, to dává určitý komfort jeho svěží zelené listy, které mohou růst a šířit kolem sebe. Kvetoucí Zamioculcas doma je velmi zajímavý proces. Za prvé, zelená vrstva vytvořena, který je podobný šálku, a pak hustá střední, a že následně se začne květ.
Na první, tváření špice, malý stonek Zamioculcas roste rovně, ale jak oni zrají, se stále více inklinují k zemi listu, který se zalamuje stonků, začíná měnit barvu, stává sytě zelené, ale i stonky a mírně mění barvu v tomto stejný směr.

Video: Jak GIROSKUTER doma! Jak si vyrobit hoverboard doma

Kvést Zamioculcas i nadále aktivně a po dlouhou dobu, nebo se Zamioculcas všechny kvetla, musí být v souladu s podmínkami stanovenými v domě, který by byl nejpohodlnější pro samotné rostliny. Zamioculcas ačkoli není vybíravý závod s určitými preferencemi, může růst na některém z oken, které v každém vnitřním prostředím, ale je nutné vytvořit co nejvíce přiblížit podmínky během květu k těm, na které jsou zvyklí na své exotické vlasti. Zamioculcas také generuje špice, v případě, že teplota vzduchu je alespoň v rozmezí 20-23 stupňů, a osvětlení květu v tomto období alespoň, že by bylo špatně dispergují, spíše než zcela bez světla. Aktivní sluneční paprsky mohou také přenos Zamioculcas, ale ne vždy, povětrnostní podmínky a doba kvetoucích rostlin jsou stejné, jak je požadováno.

Také stojí za správné zaměřit se na péči o Zamioculcas, ne nalil ji, jak bychom nechtěli. V každodenní praxi, obecně dojem, že je třeba doplnit aktivity závodu, takže se rozkvetla a rozvíjet, ale tento názor nekoresponduje s rostlinou Zamioculcas, což je mnohem důležitější než množství slunečního světla, než frekvenci zalévání, jejíž překročení může zničit rostlinu voda.

Totéž platí i pro vlhkost za dobrou květu Zamioculcas. Jediný čas, kdy byste měli zvýšit úroveň vlhkosti - to je zimní topnou sezónu. To lze provést pomocí vzduchového stříkání kolem květu, ale zdaleka navlhčit to není nutné, ale vytírati čas od času ještě potřebovat.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Tipy pro péči ZamioculcasTipy pro péči Zamioculcas
FotografieFotografie
Oblíbená květina ZamioculcasOblíbená květina Zamioculcas
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!Květiny Zamioculcas - to stojí za to vidět!
Jak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí ZamioculcasJak pečovat o Zamioculcas, a získat kvetoucí Zamioculcas
Proč Zamioculcas žlutá, a co dělat, aby ho zachránilProč Zamioculcas žlutá, a co dělat, aby ho zachránil
» » » Květy Zamioculcas doma?
© 2022 che.prosadguru.com