che.prosadguru.com

Jak transplantovat krok Zamioculcas za krokem?

Video: Správná transplantace Zamioculcas (Zamioculcas)

Zamioculcas - praktický závod, který je schopen dekorovat jakýkoli dům, ale neobtěžuje během svého života doma. Péče o ně je jednoduchá as mnoha procesů, jako je přesazování nebo prořezávání, a jsou založeny na počtu dílčích bodů, jehož realizace implicitně, jsou schopny poskytovat zdravé Zamioculcas domov.

  1. Rozhodnout s konvičkou, ve kterém chcete přesazovat rostlinu. Nezapomeňte, že starý hrnec naprosto nehodí pro běžné nebo první transplantaci nezbytné rostlině, takže byste měli jít s některými pravidly, které vám pomohou vybrat ten správný hrnec. Za prvé, dávejte pozor na hrnec s podnosem a sestávající z materiálu, který bude zajišťovat cirkulaci vzduchu, která je tak nezbytná pro půdu. Je-li rostlina máte dost zralý, je nutné vybrat banku, která bude poskytovat prostor pro růst rostlin.
  2. půdní mix pro Zamioculcas by měla sestávat z písku, obecně kostru (plech, rašelina, zahradní), a rašelina. Nezapomeňte na drenážní vrstvou, která je položena na dně hrnce chránit rostliny před stojatou vlhkost.
  3. Když je správná věc transplantovat? Transplantace Zamioculcas se provádí, když kořenový systém rostlin zcela zaplnit vnitřek hrnce a není větší prostor pro rozvoj.
  4. Schéma na opětovnou výsadbu To se skládá z jednoduchých principech: odstranění Zamioculcas a přesunout do nové hrnce, ale uspořádat několik takových postupů, jak připravit směsi půdy smísením složek v rozmezí. Kladen na spodní straně vrstvy vrcholu hrnec odvodňovací vrstvou půdy mixu. Ze staré hrnce Zamioculcas překladištěm v nové, což je nezbytné, aby nedošlo k poškození velmi křehký kořenového systému rostlin. Hliněné místnosti, který je uložen kolem kořenů mohou být lehce čistit, odděleny tenkou nástroj, zkoumat kořeny rostlin v době zranění, a pak se s nimi zacházet se slabým roztokem biostimulátoru a přesunout do nové půdní směsi.
  5. Závod dáme střed hrnce, na již lemovaná vrstvou půdní směsi. Důležité! Nikdy nepokládejte Zamioculcas, jako každý jiný závod. Přímo na drenážní vrstvy, protože pak riskujete rozloučit se svým kořenovým systémem a se zdravou rostlinu jednou provždy. Pak, po Zamioculcas obstojí v květináči, se budeme držet jednou rukou, a druhá je, aby se směs malých dávkách půdy, vyplnění prostoru hrnce na vrchol.
  6. Jakmile je rostlina transplantované, zalijeme ji. Zamioculcas - rostlina systémově. Stejně jako to, aby byla konstantní zalévání, ale ne příliš bohatá, ne naplnit rostlinu. Bylo by nejlepší, kdyby jste zadržte dech, když se horní vrstva zeminy vyschne směsi a v návaznosti na to již bude opět zalévat rostliny.

Video: Transplantace zamioculcas, a to je také nazýván Dollar Tree
Máte-li zájem o tom, jak zachránit závod a jak se o ně starat v normálních podmínkách jejího vývoje v budoucnosti, je vhodné obrátit se na zbývající články o Zamioculcas péče, která bude neméně poučné pro vás, aby se jeho skutečné znalce.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Fotografie pokojové rostliny a květinyFotografie pokojové rostliny a květiny
Jak transplantovat Zamioculcas v jiném hrnci?Jak transplantovat Zamioculcas v jiném hrnci?
Tipy pro péči ZamioculcasTipy pro péči Zamioculcas
FotografieFotografie
Zamioculcas, starat, transplantace, kvetoucíZamioculcas, starat, transplantace, kvetoucí
Popis videa a transplantační proces Zamioculcas domaPopis videa a transplantační proces Zamioculcas doma
ZamioculcasZamioculcas
Monotypický rod Zamioculcas PlantMonotypický rod Zamioculcas Plant
Zamioculcas listy žloutnouZamioculcas listy žloutnou
Zamioculcas, kouzelníkZamioculcas, kouzelník
» » » Jak transplantovat krok Zamioculcas za krokem?
© 2022 che.prosadguru.com